Zatrudnimy pracownika kuchni

Warszawa - Dodane przez dorota.jaskiewicz1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Zatrudnimy pracownika kuchni

Firma Eurest Poland Sp. z o.o., należąca do Grupy Compass, międzynarodowego lidera branży cateringowej i usług wspierających, poszukuje kandydatów na stanowisko PRACOWNIKA KUCHNI

Opis stanowiska:
realizacja bieżących zamówień oraz w razie potrzeby obsługa konsumentów
sporządzanie próbek pokarmowych
dbanie o estetykę przygotowanych i serwowanych potraw
przestrzeganie wszystkich zasad, procedur oraz standardów
przyjmowanie towaru i magazynowanie
mycie naczyń kuchennych oraz zastawy
udział w sporządzaniu inwentaryzacji w wyznaczonych odstępach czasu
zabezpieczenie surowców, produktów oraz półproduktów przed zanieczyszczeniem lub zniszczeniem
dbanie o powierzony sprzęt i mienie
dbanie o czystość i dobrą organizację pracy na swoim stanowisku
w razie potrzeby zastępowanie pracowników na innych stanowiskach
rozwój własnych umiejętności i kompetencji

Wymagania:
umiejętności gastronomiczne
chęć podwyższania standardu oferowanych usług
umiejętność słuchania i wykonywania poleceń przełożonego
samodzielność w działaniu
dyscyplina w zachowaniu higieny pracy
elastyczność i dobra organizacja pracy
umiejętność pracy w zespole
inicjatywa i pozytywna postawa
szacunek dla innych
chęć rozwoju oraz pogłębiania własnej wiedzy

Oferujemy:
możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
przyjazną atmosferę pracy
zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie w wymiarze 1/2 etatu
wynagrodzenie adekwatne do pełnionego stanowiska
opiekę medyczną
ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
profesjonalne szkolenia
system bonusowy powiązany z osiąganymi wynikami
elastyczne godziny pracy
bezpłatne posiłki pracownicze
udział w konferencjach i ciekawych projektach
ocenę pracy opartą na jasno określonych kryteriach

Lokalizacja - ul. Wólczyńska

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy osoby zainteresowane o przesyłanie aplikacji wraz z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.

Mapa WarszawaProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Zatrudnimy pracownika kuchni

Zobacz stronę Stolica - Warszawski Magazyn Ilustrowany !Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !Zobacz stronę Warszawa Wielu Kultur !