Zatrudnimy pracownika kuchni

Warszawa - Dodane przez dorota.jaskiewicz1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Zatrudnimy pracownika kuchni

Firma Eurest Poland Sp. z o.o., należąca do Grupy Compass, międzynarodowego lidera branży cateringowej i usług wspierających, poszukuje kandydatów na stanowisko PRACOWNIKA KUCHNI

Opis stanowiska:
realizacja bieżących zamówień oraz w razie potrzeby obsługa konsumentów
sporządzanie próbek pokarmowych
dbanie o estetykę przygotowanych i serwowanych potraw
przestrzeganie wszystkich zasad, procedur oraz standardów
przyjmowanie towaru i magazynowanie
mycie naczyń kuchennych oraz zastawy
udział w sporządzaniu inwentaryzacji w wyznaczonych odstępach czasu
zabezpieczenie surowców, produktów oraz półproduktów przed zanieczyszczeniem lub zniszczeniem
dbanie o powierzony sprzęt i mienie
dbanie o czystość i dobrą organizację pracy na swoim stanowisku
w razie potrzeby zastępowanie pracowników na innych stanowiskach
rozwój własnych umiejętności i kompetencji

Wymagania:
umiejętności gastronomiczne
chęć podwyższania standardu oferowanych usług
umiejętność słuchania i wykonywania poleceń przełożonego
samodzielność w działaniu
dyscyplina w zachowaniu higieny pracy
elastyczność i dobra organizacja pracy
umiejętność pracy w zespole
inicjatywa i pozytywna postawa
szacunek dla innych
chęć rozwoju oraz pogłębiania własnej wiedzy

Oferujemy:
możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
przyjazną atmosferę pracy
zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie w wymiarze 1/2 etatu
wynagrodzenie adekwatne do pełnionego stanowiska
opiekę medyczną
ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
profesjonalne szkolenia
system bonusowy powiązany z osiąganymi wynikami
elastyczne godziny pracy
bezpłatne posiłki pracownicze
udział w konferencjach i ciekawych projektach
ocenę pracy opartą na jasno określonych kryteriach

Lokalizacja - ul. Wólczyńska

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy osoby zainteresowane o przesyłanie aplikacji wraz z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.

Mapa WarszawaProfil założony 12 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Zatrudnimy pracownika kuchni

Zobacz stronę TVN Warszawa !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę Aktualności z życia Warszawy recenzje, reportaże i felietony !Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !