Zatrudnimy doradcę ds. sprzedaży produktów finansowych

Warszawa - Dodane przez rekrutacje.finanse2015 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Zatrudnimy doradcę ds. sprzedaży produktów finansowych

Jesteśmy agencją doradztwa kredytowego dynamicznie rozwijającą się, działającą na terenie Warszawy.
Oferujemy usługi finansowe dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków przyszłego pracownika:

- profesjonalna obsługa klienta
- aktywna sprzedaż produktów bankowych
- pozyskiwanie klienta
- samodzielną realizację założonych celów sprzedażowych
- kształtowanie dobrego wizerunku Firmy
- wysoki poziom kultury osobistej
- łatwość nawiązywania kontaktu i utrzymywanie relacji z klientem
- umiejętność obsługi komputera
- dobra organizacja pracy
- zaangażowanie w pracy oraz nastawienie na wyniki
- mile widziane prawo jazdy kat. B

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie na stanowisku obsługi klienta
- możliwość pracy dla osób bez doświadczenia zawodowego
- umiejętność nawiązywania kontaktów i efektywnego komunikowania się
- wytrwałość i konsekwencja w realizacji zleconych celów
- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
- umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
- entuzjazm i zaangażowanie

Oferujemy:

- możliwość rozwoju i poszerzania wiedzy
- nowoczesne biuro i narzędzia pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w miłej atmosferze
- umowę o prace po okresie próbnym

Mapa WarszawaProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Zatrudnimy doradcę ds. sprzedaży produktów finansowych

Zobacz stronę Stolica - Warszawski Magazyn Ilustrowany !Zobacz stronę Aktualności z życia Warszawy recenzje, reportaże i felietony !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !Zobacz stronę Warszawski Portal informacyjno-kulturalny !Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !