WingTsun Kung-Fu - 4 TRENINGI W TYGODNIU - Styl Yip Mana & Bruce Lee

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez treningkungfu (osoba prywatna) -

WingTsun Kung-Fu - 4 TRENINGI W TYGODNIU - Styl Yip Mana & Bruce Lee

Pełna treść ogłoszenia WingTsun Kung-Fu - 4 TRENINGI W TYGODNIU - Styl Yip Mana & Bruce Lee

Chcesz ćwiczyć kung fu mające ponad 300 letnią historię, a jednocześnie dostosowane do walki ulicznej w XXI wieku? Praktykowane m.in. przez gwiazdy kina akcji takie jak: Bruce Lee, Jackie Chan, Robert Downey Jr, czy Uma Thurman?
Jedyny styl kung-fu używany przez służby specjalne FBI, DEA, SWAT, Marine Corps, GSG-9, gdyż nie zawiera akrobatycznych elementów, ale proste, bezpośrednie techniki, by jak najszybciej wyeliminować zagrożenie.
Wing Tsun to idealna sztuka walki dla kobiet pomoże Ci zniwelować przewagę wzrostu i siły napastnika poprzez wykorzystanie inteligencji, a nie brutalnej siły.

Nasza Szkoła należy do Międzynarodowego Stowarzyszenia Real Wing Tsun Association działającego od ponad 10 lat m.in. w takich krajach jak Węgry, Polska, Litwa, czy Rumunia. Nasza szkoła naucza pełnego systemu WT poznanego bezpośrednio ze źródła, czyli GM Dai-Sifu Martina Dragosa praktykującego WT od 1979 roku, będącego w 2003 roku dopiero 4 osobą w Europie znającą pełen system Wing Tsun w oryginalnej, chińskiej wersji.

Nasza szkoła łączy dobrą tradycję i nowoczesność Składki są tylko za treningi, a egzaminy za stopnie uczniowskie/mistrzowskie zdawane na seminariach z Sifu Istvanem Kun są bezpłatne. Sifu Istvan Kun podąża w tym względzie za tradycją mistrza Yip Mana i wcześniejszych mistrzów wing tsun kung-fu. Uczniowie mogą zakupić oficjalne strój (koszulkę i spodnie), ale nie jest to wymagane.

Szkoła ma stały kontakt z Głównym Mistrzem Stowarzyszenia Real Wing Tsun Sifu Istvanem Kun (praktykuje Wing Tsun od 1989 roku), który przyjeżdża do Warszawy 3-4 razy do roku i egzaminuje uczniów.


Jako jedna z niewielu szkół w Polsce mamy salę wyposażoną w drewniany manekin, worki ścienne. Nie ponosisz również dodatkowych kosztów na ochraniacz do uderzeń, gdyż szkoła zapewnia trening na makiwarach, łapach treningowych, czy workach ściennych.


Miejsce treningów: ul. Szadkowskiego 3 w SP 321 sala na poz. -1 zejście schodami w dół przy recepcji.

Treningi dla dorosłych i młodzieży (od 10 lat) odbywają się w każdy wtorek, czwartek od 19:00 do 20:30.
Od początku Października zostanie otwarta nowa szkoła po drugiej stronie Warszawy oznacza to możliwość treningów nawet 4 razy w tygodniu! (wystarczy opłacić tylko 1 składkę za 2 treningi w tygodniu w jednej szkole, a dodatkowo bezpłatnie możesz trenować również w drugiej szkole!).
Zapisy na trening próbny:

1) Wyślij SMS na numer 517 679 184, 660 167 150 o treści "Trening".

2) Zadzwoń na numer 517 679 184, 660 167 150.

3) Skorzystaj z formularza na stronie kungfu.edu.pl

Mapa WarszawaProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - WingTsun Kung-Fu - 4 TRENINGI W TYGODNIU - Styl Yip Mana & Bruce Lee


Polecane, ciekawe strony z Warszawy. Prowadzisz serwis o Warszawie lub zwiazany z Warszawa - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Warszawski Portal informacyjno-kulturalny !Zobacz stronę Stolica - Warszawski Magazyn Ilustrowany !Zobacz stronę Aktualności z życia Warszawy recenzje, reportaże i felietony !Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !Zobacz stronę Warszawa Wielu Kultur !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Warszawa City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Warszawy: Piaseczno ogłoszenia - Wołomin darmowe ogłoszenia - Legionowo ogłoszenia bezpłatne - Otwock ogłoszenia - Pułtusk sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Warszawa City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj