Wdrożeniowiec ENOVA

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez praca141 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Wdrożeniowiec ENOVA

Obowiązki i wymagania:
* znajomość, instalacja i serwis oprogramowania ENOVA,
* wdrażanie oprogramowania ENOVA,
* telefoniczne i zdalne wsparcie techniczne użytkowników,
* prezentacje oprogramowania,
* przygotowywanie ofert handlowych,
* umiejętność budowania i rozwijania pozytywnych relacji z klientami,
* pełne zaangażowanie i kreatywność,
* opanowanie i cierpliwość,
* dobra organizacja czasu pracy i raportowanie jej efektów,
* komunikatywność i wysoka kultura osobista,
* miłe usposobienie i nastawienie do klientów,
* prawo jazdy kat B",

Oferujemy:

* stałe zatrudnienie po okresie próbnym,
* dobre warunki finansowe,
* możliwość rozwoju,
* prace w miłej atmosferze,

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV oraz list motywacyjny.

Mapa WarszawaProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Wdrożeniowiec ENOVA

Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę Aktualności z życia Warszawy recenzje, reportaże i felietony !Zobacz stronę Warszawski Portal informacyjno-kulturalny !Zobacz stronę Warszawa Wielu Kultur !Zobacz stronę Stolica - Warszawski Magazyn Ilustrowany !Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !