Warszawa koordynator hali

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez aleksandra.rusa (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Warszawa koordynator hali

Firma GRUPPO TRADE SERVICE Sp. z o.o. realizuje swoje usługi w oparciu o gruntowną analizę rynku i wieloletnie doświadczenia oraz oczekiwania klientów.

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

KOORDYNATOR HALI

Miejsce pracy: Warszawa

Główne obowiązki :
Bezpośredni nadzór nad pracownikami ( szkolenia, przygotowywanie umów, układanie grafików)
Organizacja pracy podległych osób
Kontrola i egzekwowanie obowiązków pracowników
Rekrutacja pracowników
Sporządzanie ustalonych raportów i przesyłanie do centrali firmy

Wymagania:
Co najmniej 1 rok doświadczenia na stanowisku związanym z merchandisingiem / zarządzaniem ludźmi
Doświadczenie w rekrutacji pracowników
Rzetelność/ punktualność
Sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
Samodzielność w realizacji zadań
Dobra obsługa komputera (znajomość pakietu Microsoft Office)

Oferujemy:
Zatrudnienie w formie umowy zlecenia
Narzędzia pracy: telefon
Wsparcie administracyjne biura
Odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole
Możliwość awansu w strukturach firmy
Stabilność zatrudniania

Kontakt:
Osoby zainteresowane ofertą, spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na adres praca.gruppo(małpa)gts-polska.pl

W temacie proszę zawrzeć nazwę stanowiska i miasto: KH/WArszawa

Uprzejmie informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gruppo Trade Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Mapa WarszawaProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Warszawa koordynator hali

Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !Zobacz stronę Aktualności z życia Warszawy recenzje, reportaże i felietony !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę Stolica - Warszawski Magazyn Ilustrowany !