Warszawa - zatrudnimy koordynatora hali

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez aleksandra.rusa (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Warszawa - zatrudnimy koordynatora hali

Firma GRUPPO TRADE SERVICE Sp. z o.o. realizuje swoje usługi w oparciu o gruntowną analizę rynku i wieloletnie doświadczenia oraz oczekiwania klientów.

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

KOORDYNATOR HALI

Miejsce pracy: Warszawa

Główne obowiązki :
Bezpośredni nadzór nad pracownikami ( szkolenia, przygotowywanie umów, układanie grafików)
Organizacja pracy podwładnych
Kontrola i egzekwowanie obowiązków pracowników
Rekrutacja pracowników
Sporządzanie ustalonych raportów i przesyłanie do centrali firmy

Wymagania:
Doświadczenie w rekrutacji pracowników
Rzetelność/ punktualność
Sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
Samodzielność w realizacji zadań
Dobra obsługa komputera (znajomość pakietu Microsoft Office)

Oferujemy:
Zatrudnienie w formie umowy zlecenia
Narzędzia pracy: telefon
Wsparcie administracyjne biura
Odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole
Możliwość awansu w strukturach firmy
Stabilność zatrudniania

Kontakt:
Osoby zainteresowane ofertą, spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na adres praca.gruppo(małpa)gts-polska.pl

Mapa WarszawaProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Warszawa - zatrudnimy koordynatora hali

Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !Zobacz stronę TVN Warszawa !Zobacz stronę Warszawski Portal informacyjno-kulturalny !