War Thunder sprzedam mocno wyekspione konto

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez andrzej_1984 (osoba prywatna) -


Pełna treść ogłoszenia War Thunder sprzedam mocno wyekspione konto

Konto zdecydowanie dla kogoś lubiącego lotnictwo i broń pancerną Niemców i Japończyków. Jeżeli chodzi o państwa osi zdobyte prawie wszystkie ordery (oprócz 1 u Niemców za rany), zdecydowana większość malowań, oznaczeń (dla broni pancernej wszystkie) i misji pojedynczych u państw osi odblokowana. Większość maszyn przebadana, zakupiona i ulepszona. Mocno wyekspione załogi.
Wraz z kontem sprzedaję klan (na razie jednoosobowy) na którego zakładanie nie trzeba już wydawać golda.
Konto zawiera amerykańską oraz japońską kampanię historyczną na Pacyfiku. Przeszedłem ją Japończykami do III misji.
Konto zawiera także następujące samoloty premium:
1. Japonia:
A6M5 Ko Reisen
Ki-96
FW-190 A5
A5M4
2. Wielka Brytania:
Mustang Mk.I (malowanie 315 Dęblińskiego Dywizjonu plus dwa inne)
Boston Mk. I
3. USA:
BTD - Destroyer
4. Niemcy:
FW-190 D-13
Zdobyczny Wellington
Fiat CR 42 w wersji nocnej

Rozwój drzewek sił powietrznych:
1. Japończycy wszystkie samoloty przebadane i zakupione (wyjątkiem jest Saber tylko przebadany)
trzy załogi maksymalnie wyszkolone mają wszystko po 100%
reszta załóg mocno wyekspiona przeładowanie u wszystkich maksymalne pozostałe współczynniki wysoko
do bitwy w trybie zręcznościowym można wystawić 7 samolotów (3 sloty dokupione)
kwalifikacja ekspert wykupiona na: wszystkie wersje ki-49, D3A1, B7A2, wszystkie Zera (oprócz dwóch ostatnio wprowadzonych), dwie ostatnie wersje ki-84 Hayate, obydwie wersje Shiden Kai,
kwalifikacja As wykupiona na pierwszą wersję Shiden Kaia
oprócz ki-200, Renzana, Shinzana (obydwa mają już maksymalny ładunek bomb) ostatnio wprowadzonych dwóch wersji Zera i ki-43 Hayabusa wszystkie maszyny są maksymalnie ulepszone. Tylko ki-61 i pierwsza wersja ki-84 nie mają jeszcze opracowanych podwieszanych bomb.
2. Niemcy zakupione i przebadane wszystkie maszyny za wyjątkiem odrzutowych Me-163, wszystkich wersji Me-262, Mig-15 bis (przebadany do połowy) i Sabre, nie została też przebadana ostatnio wprowadzona pierwsza wersja FW-190. Reszta nabyta i przebadana (z odrzutowych są na stanie Ar-234 i He-162).
Fw-190 A5 i Fw-190 F-8, wszystkie samoloty włoskie, pierwszy He-111 i Ju-88 maksymalnie ulepszone. Pozostałe foki mocno ulepszone, to samo ciężkie myśliwce.
Wszystkie wersje me-109, drzewko bombowców od II tieru wzwyż i samoloty z drzewka szturmowych słabo ulepszone ale maszyny przebadane i kupione.
3. Brytyjczycy - w dwóch pierwszych tierach wykupione i przebadane wszystko. Jeżeli chodzi o Typhoony zakupiłem i przebadałem pierwszego, Beaufightery wszystkie (maksymalnie ulepszone orpócz ostatniego któremu brakuje paru podzespołów), Wellingtony wszystkie (mocno ulepszone), spity do Mk. Vc. zakupione i przebadane (dwa pierwsze ulepszone na maksa), mosquito przebadany ale nie zakupiony.
4. USA jak u Brytyjczyków. Na trzecim tierze kupiona pierwsza wersja P-51 Mustang, obydwie wersje P-47 (maksymalnie ulepszone), druga wersja B-25 Mitchell (maksymalnie ulepszona), zakupiony pierwszy Corsair.
5. ZSRR w drzewku szturmowym za wyjątkiem Ił-10 wszystkie maszyny wykupione, przebadane i maksymalnie ulepszone. Z innych drzewek ruszone średnie bombowce Ar-2 i Ił-4 zakupione i maksymalnie ulepszone. Z ciężkich myśliwców kupiona pierwsza Peszka ale prawie nie używana. Kupione dwie pierwsze wersje Ła-5. Ciężkie bombowce nieprzebadane i nie kupowane. Z Jak-ów przebadane i zakupione maszyny do Jak-9K (włącznie).

Jeżeli chodzi o skille to wszędzie rozwijałem w pierwszej kolejności przeładowanie a u pilota celność, bystry wzrok, odporność na przeciążenia i wytrzymałość. Starałem się by inne cechy nie pozostawały za bardzo w tyle ale w te pakowałem najwięcej.

Siły lądowe:
Tutaj rozwinąłem głównie Niemców. Do IV tieru włącznie wszystkie maszyny przebadane i zakupione. Do przebadania i zakupienia został tylko cały tier V i Hetzer (którego póki co pominąłem). Maksymalnie ulepszyłem Pz 38 (t), Tygrysa I, Tygrysa II z wieżą porsche, Panterę D. Więcej info mailem (tutaj nie wszystko się mieści).

Mapa WarszawaProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - War Thunder sprzedam mocno wyekspione konto ,600 zł (do negocjacji)


Polecane, ciekawe strony z Warszawy. Prowadzisz serwis o Warszawie lub zwiazany z Warszawa - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę Warszawski Portal informacyjno-kulturalny !Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !Zobacz stronę Aktualności z życia Warszawy recenzje, reportaże i felietony !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę TVN Warszawa !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Warszawa City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Warszawy: Piaseczno ogłoszenia - Wołomin darmowe ogłoszenia - Legionowo ogłoszenia bezpłatne - Otwock ogłoszenia - Pułtusk sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Warszawa City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj