UX Designer

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez magda.slaska (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia UX Designer

Dla agencji interaktywnej poszukujemy kreatywnego Grafika

Stanowisko: Designer

Lokalizacja: Warszawa Mokotów (blisko metra)

Zadania:
współtworzenie koncepcji serwisów z całym zespołem projektowym
tworzenie makiet funkcjonalnych
opracowywanie od strony graficznej realizowanych projektów
dbałość o spójność graficzną projektu
dbałość o użyteczność wykonywanych serwisów i aplikacji
samodzielność w tworzeniu koncepcji graficznych
ciągły kontakt z zespołem projektowym

Twój profil:
doświadczenie w projektowaniu graficznym na potrzeby internetu (serwisy internetowe, platformy ecommerce, elementy social media, newslettery i inne elementy)
doświadczenie w projektowaniu responsive design (popartym przykładami w portfolio)
kreatywność popartej atrakcyjnym portfolio
bardzo dobra znajomość programu Adobe Photoshop (znajomość programów Illustrator oraz InDesign mile widziana)
znajomość najnowszych standardów internetowych: usability, UX design, responsive design
znajomość pojęć dotyczących budowy interfejsów, HTML, CSS, JS mile widziana
bardzo dobrej znajomości zasad związanych z projektowaniem graficznym, użyciem typografii oraz kompozycji
umiejętności pracy w zespole
dobra znajomość języka angielskiego
bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:
forma współpracy B2B lub umowa o dzieło, umowa - zlecenie
udział w ciekawych, międzynarodowych projektach
pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
dogodną lokalizację (blisko Metra)
pakiet socjalny zgodny z Twoimi potrzebami

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz.U. nr 133, poz. 833." Inter-Permit Group Sp. z o.o. Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 8626

Mapa WarszawaProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - UX Designer

Zobacz stronę Stolica - Warszawski Magazyn Ilustrowany !Zobacz stronę Warszawa Wielu Kultur !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !