Ustawienia rodzinne metodą Hellingera Warszawa i inne miasta

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez info172 (osoba prywatna) -

Ustawienia rodzinne metodą Hellingera Warszawa i inne miasta

Pełna treść ogłoszenia Ustawienia rodzinne metodą Hellingera Warszawa i inne miasta

Chciałbyś poprawić relacje panujące w twojej rodzinie, pracy, przyjaźni, związku? Czy mimo starań, w twoim otoczeniu wciąż pojawiają się niejasne sytuacje, które pragniesz rozwiązać? Jeśli chcesz znaleźć przyczyny niepowodzeń i pomóc sobie oraz swoim bliskim - już dziś zapisz się na ustawienia systemowe metodą Hellingera!


Co to są ustawienia systemowe?

Jest to metoda służąca przywróceniu harmonii w naszej kondycji psychiczno-fizycznej oraz w naszych relacjach z innymi ludźmi. Podstawowym założeniem jest nasze głębokie powiązanie z rodziną, zarówno z osobami żyjącymi jak i naszymi przodkami a także z osobami które związały z rodziną swoje koleje losu. W praktyce ustawień odkrywa się te bliskie, czasem zupełnie nieświadome powiązania.


Hellinger zakładał, że powiązaniami tymi kieruje pierwotny porządek, tzw. system który rządzi się swoimi prawami. Wymaga on aby każda osoba w rodzinie miała swoje miejsce i należne jej prawa. Krzywda, wina, śmierć czy wykluczenie członka rodziny, zaburza system, który zawsze domaga się wyrównania porządku w kolejnym pokoleniu.


Jak wygląda ustawienie?
Osoba zmagająca się z problemem, wybiera spośród członków sesji osoby, które będą reprezentować członków jej rodziny, uwikłanych w jej losy.
- Ustawienia rodzinne opierają się na fenomenie, że ludzie, przyjmują pewną narzuconą im rolę
- mimo niewielu informacji, mogą w zastępstwie czuć i postrzegać, jak postacie w które się wcielają
- odczucia przedstawicieli, są odbiciem odczuć reprezentowanych osób.

Terapeuta pomaga uświadomić problemy i rozwiązać uwikłanie, oraz ustawić osoby w porządku, który jest dla danej rodziny właściwy.
Ogromną zaletą takiej sytuacji jest fakt, że można uzdrowić relacje np. w rodzinie, pomimo obecności na terapii, tylko jednego jej członka.


Jak to działa?
Ustawienia:
-porządkują splątane i zerwane więzi rodzinne
przywracają spokój i równowagę.
-zamieniając chaos w harmonię


!UWAGA!
W przerwach, w miarę możliwości przewidziane są ćwiczenia z terapii oddechowej oraz technik medytacyjnych

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

-telefonicznie/sms: 533 993 337
-przez stronę internetową: cs.unlimitedgroup.pl

sprawdź termin i miejsce na stronie Unlimited Centrum Szkoleń
Zadzwoń lub napisz by dowiedzieć się więcej tel: 533-993-337

NOWOŚĆ !
Organizujemy też szkolenia trenerskie Coaching Systemowy dla terapeutów chcących pracować metodą ustawień Systemowych Berta Hellingera.!ZAPRASZAMY!

Unlimited Group Polskatagi: Hellinger, ustawienia systemowe, pomoc, problemy, zdrowie, dziecko, rodzina, terapia, alternatywna, medycyna naturalna, samorozwój, przyjaźń, miłość, związki, Gdańsk, Szczecin, Warszawa, Katowice, Wrocław, Lublin

Mapa WarszawaProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Ustawienia rodzinne metodą Hellingera Warszawa i inne miasta


Polecane, ciekawe strony z Warszawy. Prowadzisz serwis o Warszawie lub zwiazany z Warszawa - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę TVN Warszawa !Zobacz stronę Warszawski Portal informacyjno-kulturalny !Zobacz stronę Warszawa Wielu Kultur !Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Warszawa City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Warszawy: Piaseczno ogłoszenia - Wołomin darmowe ogłoszenia - Legionowo ogłoszenia bezpłatne - Otwock ogłoszenia - Pułtusk sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Warszawa City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj