Ustawienia rodzinne metodą Hellingera Warszawa i inne miasta

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez info172 (osoba prywatna) -

Ustawienia rodzinne metodą Hellingera Warszawa i inne miasta

Pełna treść ogłoszenia Ustawienia rodzinne metodą Hellingera Warszawa i inne miasta

Chciałbyś poprawić relacje panujące w twojej rodzinie, pracy, przyjaźni, związku? Czy mimo starań, w twoim otoczeniu wciąż pojawiają się niejasne sytuacje, które pragniesz rozwiązać? Jeśli chcesz znaleźć przyczyny niepowodzeń i pomóc sobie oraz swoim bliskim - już dziś zapisz się na ustawienia systemowe metodą Hellingera!


Co to są ustawienia systemowe?

Jest to metoda służąca przywróceniu harmonii w naszej kondycji psychiczno-fizycznej oraz w naszych relacjach z innymi ludźmi. Podstawowym założeniem jest nasze głębokie powiązanie z rodziną, zarówno z osobami żyjącymi jak i naszymi przodkami a także z osobami które związały z rodziną swoje koleje losu. W praktyce ustawień odkrywa się te bliskie, czasem zupełnie nieświadome powiązania.


Hellinger zakładał, że powiązaniami tymi kieruje pierwotny porządek, tzw. system który rządzi się swoimi prawami. Wymaga on aby każda osoba w rodzinie miała swoje miejsce i należne jej prawa. Krzywda, wina, śmierć czy wykluczenie członka rodziny, zaburza system, który zawsze domaga się wyrównania porządku w kolejnym pokoleniu.


Jak wygląda ustawienie?
Osoba zmagająca się z problemem, wybiera spośród członków sesji osoby, które będą reprezentować członków jej rodziny, uwikłanych w jej losy.
- Ustawienia rodzinne opierają się na fenomenie, że ludzie, przyjmują pewną narzuconą im rolę
- mimo niewielu informacji, mogą w zastępstwie czuć i postrzegać, jak postacie w które się wcielają
- odczucia przedstawicieli, są odbiciem odczuć reprezentowanych osób.

Terapeuta pomaga uświadomić problemy i rozwiązać uwikłanie, oraz ustawić osoby w porządku, który jest dla danej rodziny właściwy.
Ogromną zaletą takiej sytuacji jest fakt, że można uzdrowić relacje np. w rodzinie, pomimo obecności na terapii, tylko jednego jej członka.


Jak to działa?
Ustawienia:
-porządkują splątane i zerwane więzi rodzinne
przywracają spokój i równowagę.
-zamieniając chaos w harmonię


!UWAGA!
W przerwach, w miarę możliwości przewidziane są ćwiczenia z terapii oddechowej oraz technik medytacyjnych

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

-telefonicznie/sms: 533 993 337
-przez stronę internetową: cs.unlimitedgroup.pl

sprawdź termin i miejsce na stronie Unlimited Centrum Szkoleń
Zadzwoń lub napisz by dowiedzieć się więcej tel: 533-993-337

NOWOŚĆ !
Organizujemy też szkolenia trenerskie Coaching Systemowy dla terapeutów chcących pracować metodą ustawień Systemowych Berta Hellingera.!ZAPRASZAMY!

Unlimited Group Polskatagi: Hellinger, ustawienia systemowe, pomoc, problemy, zdrowie, dziecko, rodzina, terapia, alternatywna, medycyna naturalna, samorozwój, przyjaźń, miłość, związki, Gdańsk, Szczecin, Warszawa, Katowice, Wrocław, Lublin

Mapa WarszawaProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Ustawienia rodzinne metodą Hellingera Warszawa i inne miasta


Polecane, ciekawe strony z Warszawy. Prowadzisz serwis o Warszawie lub zwiazany z Warszawa - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę TVN Warszawa !Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę Warszawa Wielu Kultur !Zobacz stronę Stolica - Warszawski Magazyn Ilustrowany !Zobacz stronę Aktualności z życia Warszawy recenzje, reportaże i felietony !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Warszawa City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Warszawy: Piaseczno ogłoszenia - Wołomin darmowe ogłoszenia - Legionowo ogłoszenia bezpłatne - Otwock ogłoszenia - Pułtusk sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Warszawa City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj