SZWAJCARIA WYKWALIFIKOWANY OGRODNIK (LANDSCHAFTSGARTNER)

KONTAKT

Żaków - Dodane przez rekrutacja172 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia SZWAJCARIA WYKWALIFIKOWANY OGRODNIK (LANDSCHAFTSGARTNER)

Miejsce zatrudnienia: Zurich/okolice
Zakres obowiązków: zgodnie ze stanowiskiem
Wynagrodzenie: od 28-30 CHF/godz. brutto (w zależności od kwalifikacji i stażu zawodowego)
Rodzaj umowy: na czas nieokreślony, ubezpieczenie socjalne, zdrowotne i wypadkowe - zgodnie z obowiązującym prawem kraju zatrudnienia
Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Dni i godziny pracy: pon pt, min. 40 godz./tydzień, ewentualnie nadgodziny
Zakwaterowanie: zorganizowane
Kwalifikacje: doświadczenie w zawodzie
Znajomość języka niemieckiego: dobra (rozmowa przez telefon z pracodawcą)
SPOSÓB REKRUTACJI: osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim, na adres mailowy: z tytułem maila OGRODNIK SZWAJCARIA
UWAGA! prosimy o przesyłanie CV tylko przez osoby spełniające wszystkie wymagania, szczególnie językowe

Mapa ŻakówProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - SZWAJCARIA WYKWALIFIKOWANY OGRODNIK (LANDSCHAFTSGARTNER)

Zobacz stronę Warszawski Portal informacyjno-kulturalny !Zobacz stronę TVN Warszawa !Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !Zobacz stronę Aktualności z życia Warszawy recenzje, reportaże i felietony !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę Stolica - Warszawski Magazyn Ilustrowany !