Studium Coachingu MLC (Multi-Level Coaching) Edycja wiosenna | 2016

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez CC Innovation (firma) -

Studium Coachingu MLC (Multi-Level Coaching) Edycja wiosenna | 2016

Pełna treść ogłoszenia Studium Coachingu MLC (Multi-Level Coaching) Edycja wiosenna | 2016

Wiosenna edycja STUDIUM COACHINGU MLC - nowe terminy!

Edycja wiosenna to 9 zjazdów odbywających się w okresie od 4 marca 2016 r. do 31 października 2016 r.: 172 godziny szkolenia + min. 22 godziny praktyki w roli coacha.
To sprawdzony w praktyce program, zgodny z wymaganiami akredytacyjnymi Izby Coachingu i ICF.

Cena w przedpłacie do 31.01.2016: 10 000 zł


Studium Coachingu MLC jest kompleksowym szkoleniem certyfikacyjnym, akredytowanym przez Izbę Coachingu. Ma za zadanie przygotować uczestników do samodzielnego prowadzenia coachingu odnoszącego się do wszystkich poziomów funkcjonowania osoby, uwzględniając uwarunkowania systemów, których jest częścią (np. organizacji, czy rodziny), zarówno w kontekście osobistym, jak i zawodowym, w pracy z jednostkami i zespołami.

Oferowana szkoła coachingu ma charakter wysoce praktyczny i koncentruje się na rozwijaniu:
- umiejętności interpersonalnych coacha,
- pogłębionego rozumienia problemów zgłaszanych przez klienta,
- inicjowania procesu zmiany adekwatnego do zdefiniowanego przez klienta celu.
Uczestnicy pozyskują również wiedzę teoretyczną, która znajduje bezpośrednie przełożenie na ich praktykę coachingu.

Opiekę dydaktyczną nad Studium Coachingu MLC sprawują dr hab. Mirosława Huflejt-Łukasik oraz Benedykt Peczko. Program szkolenia obejmuje zajęcia dostarczające praktycznych narzędzi niezbędnych do prowadzenia coachingu oraz warsztaty poświęcone:
- zróżnicowanym aspektom coachingu (w tym etykę coachingu),
- pracy w grupach roboczych,
- superwizji szkoleniowej,
- superwizji praktyki w roli coacha.
Tak skonstruowany program nauczania zapewnia pełne teoretyczne i praktyczne podstawy do wykonywania zawodu coacha.Dla kogo jest Studium Coachingu MLC?

Studium Coachingu MLC jest adresowane do osób, które:
chcą nauczyć się tego nowego, nowatorskiego i uniwersalnego zawodu,
pragną opanować całościowy system pomagania poszczególnym ludziom i zespołom w podnoszeniu ich efektywności, wydobywaniu niewykorzystanego potencjału i podnoszeniu szeroko rozumianej jakości funkcjonowania, pełnią rolę coacha (bo np. tego wymaga sytuacja w pracy), ale robią to w sposób nieformalny i bez całościowego przygotowania. Dzięki naszemu programowi mogą się oni stać wykwalifikowanymi coachami, co oprócz uprawnień formalnych pozwala im wykonywać ten zawód w sposób profesjonalny.


Certyfikat MLC

Certyfikat MLC potwierdza kompetencje zawodowe coacha jako osoby w pełni wykwalifikowanej i przygotowanej do samodzielnego prowadzenia coachingu indywidualnego i zespołowego. Certyfikat uzyskuje się po ukończeniu szkolenia z coachingu, spełnieniu wymagań dotyczących pracy własnej i po pomyślnym dopełnieniu ewaluacji, Tym, co wyróżnia posiadaczy Certyfikatu MLC, jest praktyka własna oraz superwizja w czasie zajęć, a także wszechstronność i uniwersalność oferowanego przez nich coachingu.

Certyfikat MLC spełnia ponadto wymagania szkolenia stawiane przez Izbę Coachingu oraz ICF, co oznacza, że by uzyskać indywidualną akredytację w tych organizacjach, nie trzeba realizować już innych szkoleń.

Mapa WarszawaProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Studium Coachingu MLC (Multi-Level Coaching) Edycja wiosenna | 2016 ,14 500 zł


Polecane, ciekawe strony z Warszawy. Prowadzisz serwis o Warszawie lub zwiazany z Warszawa - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !Zobacz stronę Stolica - Warszawski Magazyn Ilustrowany !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę TVN Warszawa !Zobacz stronę Aktualności z życia Warszawy recenzje, reportaże i felietony !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Warszawa City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Warszawy: Piaseczno ogłoszenia - Wołomin darmowe ogłoszenia - Legionowo ogłoszenia bezpłatne - Otwock ogłoszenia - Pułtusk sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Warszawa City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj