Starszy Specjalista w dziale kadr- Warszawa-4500 zł./netto

Warszawa - Dodane przez Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Starszy Specjalista w dziale kadr- Warszawa-4500 zł./netto

Dla naszego Klienta Firmy świadczącej usługi w obszarze kadrowo - płacowym o ugruntowanej pozycji na rynku i wieloletnim doświadczeniu poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa- Ursynów
Zakres obowiązków:
Administracja kadrowa
Sporządzanie i nadzorowanie dokumentacji personalnej
Przygotowywanie raportów oraz zestawień dla Klienta
Opracowywanie danych na potrzeby działu płac
Wymagania
Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy związanej z działem kadr i/lub payroll
Znajomość prawa pracy
Znajomość programu MS Excel
Mile widziane
Znajomość systemu kadrowo płacowego Xpertis
Oferujemy:
Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (możliwość okresowej pracy zdalnej- home office)
Atrakcyjne wynagrodzenie 3000-4500 zł./netto w zależności od posiadanego doświadczenia
Telefon i laptop służbowy oraz opieka medyczna w ramach innych bodźców pozapłacowych

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające w/w wymagania prosimy o przesłanie CV .

Mapa WarszawaProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Starszy Specjalista w dziale kadr- Warszawa-4500 zł./netto

Zobacz stronę Aktualności z życia Warszawy recenzje, reportaże i felietony !Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę TVN Warszawa !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !