Sprzedawca w dziale akcesoriów dziecięcych-Ochota

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez Martyna (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Sprzedawca w dziale akcesoriów dziecięcych-Ochota

LeasingTeam Sp. z o.o. to jeden z liderów rynku agencji zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Współpracujemy ze znanymi i cenionymi polskimi oraz międzynarodowymi firmami, na rzecz których zatrudniamy rocznie 30 tys. pracowników. Dla naszych Klientów jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym, a dla naszych Pracowników przyjazną Agencją Zatrudnienia. Nasz numer wpisu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia to 636.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Sprzedawca na dziale wózków i fotelików dziecięcych
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
Profesjonalna obsługa klienta na dziale wózków i fotelików dziecięcych ,
Obsługa kasy fiskalnej i terminali płatniczych,
Ekspozycja towaru.
Wymagania:
Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane ,
Dobre podejście do dzieci,
Komunikatywność i śmiałość w kontaktach międzyludzkich,
Znajomość branży artykułów dziecięcych,
Mile widziane osoby posiadające dzieci.
Oferujemy:
Umowę zlecenie,
Wynagrodzenie godzinowe 11 zł brutto,
Pracę w miłej atmosferze w sklepie z zabawkami na terenie Galerii Handlowej na Ochocie.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych poniższej klauzuli. Jednocześnie informujemy,że dokumenty, które nie zawierają klauzuli nie będą przez nas rozpatrywane.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. 2002, nr 101, poz. 926, ze zmianami).
Osoby zainteresowane udziałem również w innych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie w CV dodatkowej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb kolejnych rekrutacji przeprowadzanych przez Grupę LeasingTeam zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. 2002, nr 101, poz. 926, ze zmianami).

Mapa WarszawaProfil założony około 6 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Sprzedawca w dziale akcesoriów dziecięcych-Ochota

Zobacz stronę Stolica - Warszawski Magazyn Ilustrowany !Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !Zobacz stronę Warszawski Portal informacyjno-kulturalny !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę Warszawa Wielu Kultur !Zobacz stronę Aktualności z życia Warszawy recenzje, reportaże i felietony !Zobacz stronę TVN Warszawa !