Specjalista ds. sprzedaży usług HR

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez WINCKLER PERSONAL (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Specjalista ds. sprzedaży usług HR

Winckler Personal jest Agencją Pośrednictwa, świadczącą kompleksowe usługi z zakresu rekrutacji, outsourcingu i doradztwa HR na terenie Unii Europejskiej. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy do naszego zespołu kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska, Warszawa
Termin rozpoczęcia: Od zaraz

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Pozyskiwanie nowych klientów poprzez Sprzedaż usług HR,
Realizacja założonych planów sprzedażowych,
Monitorowanie wyznaczonego rynku pracy,
Przygotowywanie ofert, negocjacja warunków,
Reprezentowanie firm oraz udział w spotkaniach handlowych,
Prowadzenie i weryfikacja bazy danych, raportowanie prowadzonych działań,
Nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z obecnymi oraz potencjalnymi klientami.

OFERUJEMY:
Adekwatne do doświadczenia wynagrodzenie (podstawa + prowizja),
Samodzielne stanowisko,
Możliwość rozwoju w sprzedaży B2B,
Pracę w godz. od 8:00 - 16:00,
Pracę w firmie nastawionej na rozwój.

WYMAGANIA:
Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży Human Resources min. 1 rok,
Czynne prawo jazdy kat. B,
Samodzielność w działaniu.

Osoby spełniające wymagania zainteresowane w/w stanowiskiem pracy prosimy o kontakt telefoniczny oraz o przesłanie aktualnego CV drogą elektroniczną z dopiskiem Specjalista ds. sprzedaży usług HR, Warszawa oraz o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, znajdującego się pod adresem:

system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=9c766954de794f5a9cb3ab843c6eda95

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

KONTAKT Z BIUREM:

WINCKLER PERSONAL
ul. Bolesława Chrobrego 23
02-479 Warszawa
Tel. 22 631 11 70

Mapa WarszawaProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Specjalista ds. sprzedaży usług HR

Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę Warszawa Wielu Kultur !Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !Zobacz stronę Warszawski Portal informacyjno-kulturalny !Zobacz stronę TVN Warszawa !