Specjalista ds. sprzedaży usług HR

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez WINCKLER PERSONAL (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Specjalista ds. sprzedaży usług HR

Winckler Personal jest Agencją Pośrednictwa, świadczącą kompleksowe usługi z zakresu rekrutacji, outsourcingu i doradztwa HR na terenie Unii Europejskiej. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy do naszego zespołu kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska, Warszawa
Termin rozpoczęcia: Od zaraz

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Pozyskiwanie nowych klientów poprzez Sprzedaż usług HR,
Realizacja założonych planów sprzedażowych,
Monitorowanie wyznaczonego rynku pracy,
Przygotowywanie ofert, negocjacja warunków,
Reprezentowanie firm oraz udział w spotkaniach handlowych,
Prowadzenie i weryfikacja bazy danych, raportowanie prowadzonych działań,
Nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z obecnymi oraz potencjalnymi klientami.

OFERUJEMY:
Adekwatne do doświadczenia wynagrodzenie (podstawa + prowizja),
Samodzielne stanowisko,
Możliwość rozwoju w sprzedaży B2B,
Pracę w godz. od 8:00 - 16:00,
Pracę w firmie nastawionej na rozwój.

WYMAGANIA:
Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży Human Resources min. 1 rok,
Czynne prawo jazdy kat. B,
Samodzielność w działaniu.

Osoby spełniające wymagania zainteresowane w/w stanowiskiem pracy prosimy o kontakt telefoniczny oraz o przesłanie aktualnego CV drogą elektroniczną z dopiskiem Specjalista ds. sprzedaży usług HR, Warszawa oraz o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, znajdującego się pod adresem:

system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=9c766954de794f5a9cb3ab843c6eda95

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

KONTAKT Z BIUREM:

WINCKLER PERSONAL
ul. Bolesława Chrobrego 23
02-479 Warszawa
Tel. 22 631 11 70

Mapa WarszawaProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Specjalista ds. sprzedaży usług HR

Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę Aktualności z życia Warszawy recenzje, reportaże i felietony !Zobacz stronę TVN Warszawa !Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę Warszawski Portal informacyjno-kulturalny !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !