Specjalista ds. Kadr i Płac

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez kadry.place.zzl (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Specjalista ds. Kadr i Płac

Poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Kadr i Płac. Chętnie podejmiemy współpracę z osobą, która interesuje się zagadnieniami kadrowymi, rekrutacyjnymi i posiada zdolność analitycznego myślenia. Jeśli jesteś osobą, która chciałaby rozwijać się w tym kierunku, dołącz do nas!

Najważniejsze zadania:
przygotowywanie arkuszy z wynagrodzeniami
comiesięczne obliczanie wynagrodzeń i opracowywanie związanych z nimi zestawień
przygotowywanie umów oraz aneksów, załączników do umów dla współpracowników
tworzenie i archiwizacja teczek osobowych
obsługa dodatków dla współpracowników
zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych
przygotowywanie wniosków stażowych
pomoc w organizacji spotkań rekrutacyjnych
pomoc w organizacji firmowych imprez integracyjnych

Wymagania:
bardzo dobra znajomość programu Excel
zdolność analitycznego myślenia, dokładność, skrupulatność
bardzo dobra organizacja pracy
komunikatywność
umiejętność pracy pod presją czasu

W zamian oferujemy:
interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
lekcje języka angielskiego
współpracę w ramach umowy zlecenia lub prowadzonej działalności gospodarczej

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami, którzy prześlą komplet informacji.

Prosimy o przesyłanie CV zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz list motywacyjny.
W treści maila prosimy o podanie oczekiwanego wynagrodzenia netto.

Mapa WarszawaProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Specjalista ds. Kadr i Płac

Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę Aktualności z życia Warszawy recenzje, reportaże i felietony !Zobacz stronę Warszawski Portal informacyjno-kulturalny !Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę TVN Warszawa !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !