Spawacz MIG MAG Francja

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez Work Service Express (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Spawacz MIG MAG Francja

POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONYCH SPAWACZY!

KRAZ: nr 1116
praca tymczasowa
Miejsce pracy: Francja

Wymagania

Masz udokumentowane, doświadczenie jako spawacz MIG MAG i elektrodą otuloną?
Posiadasz certyfikaty spawalnicze?
Znasz j. francuski lub niemiecki na poziomie komunikatywnym?
Posiadasz samochód, który możesz zabrać na kontrakt?
Potrafisz czytać plany techniczne?

Jeśli odpowiedziałeś TAK na każde z powyższych pytań to JESTEŚ NAM POTRZEBNY!

Obowiązki

DO TWOICH OBOWIĄZKÓW BĘDZIE NALEŻEĆ:
Spawanie elementów więźb dachowych i konstrukcji budynków
Spawanie stali czarnej (wszystkie grubości)

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.

BĘDZIE ŚWIETNIE JEŚLI:
Posiadasz doświadczenie w pracy zagranicą

Oferujemy

PROPONUJEMY CI:
Polską UMOWĘ O PRACĘ na pełny etat
Atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość wypracowania NADGODZIN
Zakwaterowanie
Stabilne miejsce zatrudnienia
Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS (w Euro lub złotówkach, wedle preferencji pracownika)
Opiekę rzeczowego i sprawnego koordynatora w miejscu oddelegowania

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij swoje CV na www(małpa)workexpress.pl

Ważne! W tytule maila z Twoim CV wpisz nazwę stanowiska, na które aplikujesz. Twoje CV powinno zawierać następującą klauzulę: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14.
Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy kapitałowej Work Service oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Informujemy, że oddzwonimy do wybranych kandydatów.

Mapa WarszawaProfil założony około 1 miesiąc temu

Zapytaj o ogłoszenie - Spawacz MIG MAG Francja

Zobacz stronę Stolica - Warszawski Magazyn Ilustrowany !Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !Zobacz stronę Warszawa Wielu Kultur !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę Warszawski Portal informacyjno-kulturalny !