Spawacz MIG MAG Francja

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez Work Service Express (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Spawacz MIG MAG Francja

POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONYCH SPAWACZY!

KRAZ: nr 1116
praca tymczasowa
Miejsce pracy: Francja

Wymagania

Masz udokumentowane, doświadczenie jako spawacz MIG MAG i elektrodą otuloną?
Posiadasz certyfikaty spawalnicze?
Znasz j. francuski lub niemiecki na poziomie komunikatywnym?
Posiadasz samochód, który możesz zabrać na kontrakt?
Potrafisz czytać plany techniczne?

Jeśli odpowiedziałeś TAK na każde z powyższych pytań to JESTEŚ NAM POTRZEBNY!

Obowiązki

DO TWOICH OBOWIĄZKÓW BĘDZIE NALEŻEĆ:
Spawanie elementów więźb dachowych i konstrukcji budynków
Spawanie stali czarnej (wszystkie grubości)

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.

BĘDZIE ŚWIETNIE JEŚLI:
Posiadasz doświadczenie w pracy zagranicą

Oferujemy

PROPONUJEMY CI:
Polską UMOWĘ O PRACĘ na pełny etat
Atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość wypracowania NADGODZIN
Zakwaterowanie
Stabilne miejsce zatrudnienia
Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS (w Euro lub złotówkach, wedle preferencji pracownika)
Opiekę rzeczowego i sprawnego koordynatora w miejscu oddelegowania

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij swoje CV na www(małpa)workexpress.pl

Ważne! W tytule maila z Twoim CV wpisz nazwę stanowiska, na które aplikujesz. Twoje CV powinno zawierać następującą klauzulę: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14.
Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy kapitałowej Work Service oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Informujemy, że oddzwonimy do wybranych kandydatów.

Mapa WarszawaProfil założony 3 miesiące temu

Zapytaj o ogłoszenie - Spawacz MIG MAG Francja

Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę Warszawa Wielu Kultur !Zobacz stronę Warszawski Portal informacyjno-kulturalny !Zobacz stronę TVN Warszawa !Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !Zobacz stronę Stolica - Warszawski Magazyn Ilustrowany !Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !