Senior Programista .NET

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez rekrutacja124 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Senior Programista .NET

Do jednego z naszych Klientów z branży IT poszukujemy:

Senior Programista .Net
Lokalizacja: Warszawa

Opis stanowiska:

Tworzenie nowych aplikacji i rozbudowa już istniejących
Realizacja zadań zgodnie z przyjętą metodyką pracy
Współpraca z zespołem programistów

Wymagania:

Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (koniecznie w branży finansowej)
Znajomość technologii: ASP.NET, .Net/C# 4.0, Ajax, WebForms, VS 2010/2012, MS SQL, XML, webMethods, CSS, HTML5 JavaScript + JQuery,
Znajomość języka angielskiego umożliwiająca płynną komunikację w mowie i piśmie
Znajomość Responsive Web Design biblioteka Bootstrap będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

Elastyczne formy zatrudnienia
Możliwość rozwoju zawodowego wśród specjalistów

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz.U. nr 133, poz. 833." Inter-Permit Group Sp. z o.o. Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 8626.

Mapa WarszawaProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Senior Programista .NET

Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !Zobacz stronę Stolica - Warszawski Magazyn Ilustrowany !Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę Aktualności z życia Warszawy recenzje, reportaże i felietony !Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !