Przygotowanie do matury 2016/2017, nauczycielka

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez Agnieszka-polski (osoba prywatna) -

Przygotowanie do matury 2016/2017, nauczycielka

Pełna treść ogłoszenia Przygotowanie do matury 2016/2017, nauczycielka

Jestem nauczycielką oraz pracownikiem naukowym w jednej z państwowych wyższych uczelni. Udzielam lekcji z języka polskiego na każdym szczeblu nauczania. Szczególnie zapraszam uczniów przygotowujących się do egzaminu maturalnego zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym. Dydaktykę realizuję według autorskiego programu, który w pełni pokrywa się z podstawą programową zatwierdzoną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz CKE.

Priorytetem mojej pracy z uczniem jest przede wszystkim opanowanie umiejętności prawidłowego napisania wypracowania maturalnego, ze szczególnym uwzględnieniem tezy interpretacyjnej wraz z określeniem problemu, która to w przypadku nowej matury stanowi podstawę prawidłowo napisanej rozprawki lub eseju maturalnego.

W przypadku dłuższej współpracy opracowuję indywidualny plan pracy z uczniem, który to zostaje przedstawiony na pierwszych zajęciach.

Omawiany materiał jest podzielony na kilkanaście bloków tematycznych, z których każdy przedstawiam zarówno w formie teoretycznej jak i praktycznej.

Ponadto zajęcia są uzupełniane nowoczesnymi technikami audiowizualnymi np. prezentacjami multimedialnymi z użyciem projektora i ekranu oraz licznymi pomocami dydaktycznymi, jak na przykład nowatorskimi planszami edukacyjnymi, kartami magnetycznymi przeznaczonymi do układania na tablicy itp.

Na każdych zajęciach uczeń otrzymuje komplet autorskich materiałów np. informacje o omawianej epoce literackiej, tematy wypracowań itp. Podczas lekcji omawiam również zadania z matury ustnej z trzech obowiązujących zakresów, czyli teksty literackie, językowe, ikoniczne. W tym przypadku zwracam szczególną uwagę na możliwości odnoszenia się do innych tekstów kultury. Zaznaczam, że uczeń otrzymuje listę filmów, jakie warto obejrzeć, czy wykaz dzieł sztuki, z którymi warto się zapoznać. Omawiam również, w jaki sposób interpretować plakat teatralny.

Każde zajęcia są prowadzone w sposób ciekawy, efektywny i z humorem w specjalnie do tego przystosowanym pokoju. Serdecznie zapraszam osoby w każdym wieku przygotowujące się do egzaminu maturalnego, jak również uczniów gimnazjów oraz osoby startujące w konkursach i olimpiadach z języka polskiego.

Dysponuję licznymi referencjami byłych uczniów (bądź ich rodziców) do wglądu dla osób zainteresowanych.

Cena jednej godziny zegarowej zajęć indywidualnych wynosi 70 zł.
Możliwe są również zajęcia w grupach dwuosobowych w cenie 50 zł lub trzyosobowych 40 zł.

Zapraszam
Tel. 602 711 335

Mapa WarszawaProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Przygotowanie do matury 2016/2017, nauczycielka ,70 zł


Polecane, ciekawe strony z Warszawy. Prowadzisz serwis o Warszawie lub zwiazany z Warszawa - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę Warszawski Portal informacyjno-kulturalny !Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !Zobacz stronę Aktualności z życia Warszawy recenzje, reportaże i felietony !Zobacz stronę Warszawa Wielu Kultur !Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Warszawa City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Warszawy: Piaseczno ogłoszenia - Wołomin darmowe ogłoszenia - Legionowo ogłoszenia bezpłatne - Otwock ogłoszenia - Pułtusk sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Warszawa City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj