Przedstawiciel Handlowy - Żywiec Zdrój Horeca

Warszawa - Dodane przez pawel.brzoskwinia (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Przedstawiciel Handlowy - Żywiec Zdrój Horeca

Aktualnie dla Naszego Klienta, lidera wody butelkowanej w Polsce Firmy Żywiec Zdrój, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Przedstawiciel Handlowy ds. Horeca
Miejsce pracy: Warszawa
PH/Warszawa

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój dystrybucji na podległym regionie, realizację planu sprzedaży, pozyskiwanie nowych oraz utrzymywanie kontaktów z kluczowymi klientami.
Obowiązki:
samodzielne i aktywne pozyskiwanie nowych klientów w kanale HoReCa
bieżąca współpraca z dystrybutorami oraz z nowymi i obecnymi klientami
promowanie i sprzedaż produktów dedykowanych do tego kanału sprzedaży (w tym wody premium Evian i Badoit)
realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
zapewnienie odpowiedniej wizualizacji produktów w punktach sprzedaży
prowadzenie dokumentacji pracy (plany pracy, raportowanie, itd.)
analiza rynku i konkurencji;

Oczekujemy:
silnej motywacji do odniesienia sukcesu w zawodzie Przedstawiciela Handlowego
doświadczenia w kanale Horeca
znajomości rynku i klientów
wykształcenia min. średnie
umiejętności nawiązywania otwartych i trwałych relacji międzyludzkich
odpowiedzialności, rzetelności i konsekwencji w działaniu
kreatywności
dyspozycyjności
czynnego prawa jazdy kat. B

Oferujemy:
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
pakiet opieki medycznej dla pracownika
atrakcyjny program szkoleń
niezbędne narzędzia pracy
pracę ze znanym i cenionym produktem, liderem w swojej branży

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:pawel.brzoskwinia(malpa)targetexperts.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Mapa WarszawaProfil założony 6 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Przedstawiciel Handlowy - Żywiec Zdrój Horeca

Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !Zobacz stronę TVN Warszawa !Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę Warszawski Portal informacyjno-kulturalny !Zobacz stronę Warszawa Wielu Kultur !