PRZECINARKA DO METALU LUB DREWNA O NASTAWNYCH KĄTACH CIĘCIA.

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez CAMARO (osoba prywatna) -

PRZECINARKA DO METALU LUB DREWNA O NASTAWNYCH KĄTACH CIĘCIA.

Pełna treść ogłoszenia PRZECINARKA DO METALU LUB DREWNA O NASTAWNYCH KĄTACH CIĘCIA.

PRZECINARKA UKOŚNICA do metalu, drewna o nastawnych kątach. CENA DO UZGODNIENIA!
To maszyna dla profesjonalisty do budowy ogrodzeń stalowych, drewnianych, bram wjazdowych i innych, oraz dla sprzedawców stali i drewna.
Przedmiotem sprzedaży jest przecinarka ukośnica do metalu lub drewna /po założeniu tarczy do drewna/ . Maszyna nowa, nie używana, wykonana w zakładzie metalowym w całości z nowych elementów toczonych i stali profilowanej.
Konstrukcja przecinarki jest dostosowana do średnicy tarczy cięcia metalu 405 mm.
W konstrukcji przecinarki jest możliwość przecinania elementów stalowych /drewnianych/ w trzech podstawowych nastawnych kątach cięcia 45, 90, 135 inaczej mówiąc kąt prawy i lewy 45 i kąt prosty 90. To są kąty cięcia podstawowe do budowy ram ogrodzeniowych spawanych w łączeniach pod kątem 45, lub cięcia pod katem prostym wielokrotność danych elementów. To umożliwia specjalna blokada nastawna mocowana na ramieniu odbiorczym przecinarki i blokada samoczynna w trzech pozycjach kątów 45, 90 i 135. Posiada podziałkę liniową /nacięcia/ na prawym ramieniu przedłużeniu o dł. 215 cm i jest podzielona skalą liniową co 5 cm na całej jej długości z oznaczeniami cyfrowymi długości cięcia elementów.
Część tnąca wraz z silnikiem jest obrotowa w poziomie i wahadłowo w pionie.
Ustawianie wymienionych wyżej kątów jest możliwe za pomocą specjalnej samoblokującej się blokady po jej odciągnięciu i po zmianie kąta cięcia sama blokuje wybrany kąt cięcia.
Stabilność części obrotowej wymaganej do ustawiania potrzebnych kątów cięcia jest podparte wózkiem usytuowanym z tyłu urządzenia na dwóch kłach stalowych poruszających się po specjalnym torze. Wózek zapewnia stabilność części tnącej wraz silnikiem, ramą i zwiniętym nadmiarem kabla na specjalnym rusztowaniu.
Przecinarka posiada specjalną śrubę blokującą stanowiącą docisk, mocującą cięty element z zakończeniem twardej gumy, która umożliwia lepszy docisk elementu tnącego do ścianki blokującej przesunięcia się ciętej stali /drewna/.
Konstrukcja ramienia lewego i prawego przedłużających możliwość cięcia dłuższych elementów przewidziana jest do demontażu od stołu i głównej części maszyny. To może służyć do przewożenia maszyny w inne miejsce. Co ułatwia, że maszyna posiada własne koła jezdne z zakładanym dyszlem uchwytem służącym do przemieszczania maszyny. Główna część maszyny z tyłu posiada 2 koła jezdne, a z przodu 2 nogi o regulowanej wysokości do poziomowania, ustawiania maszyny na nierównym podłożu.
Podobnie oba ramiona przedłużające cięcie dłuższych elementów są montowane do głównej części maszyny w specjalnych uchwytach i mocując je dwoma śrubami po obu stronach. Z kolei dla stabilności i możliwości ustawienia maszyny w różnych warunkach ramiona posiadają zamontowane nogi podpory, które są wysuwne regulowane. To znaczy, że tą maszynę można postawić w każdym miejscu bez potrzeby niwelowania terenu. To zapewniają 2 nogi przy głównej części maszyny i po jednaj nodze na końcach obu ramion.
Jest bardzo wygodna i łatwa w obsłudze. Posiada podręczny włącznik silnika przy pochwycie opuszczania i podnoszenia części tnącej. Jest maszyną wygodną, gdyż element cięty znajduje się na wysokości 63 cm. To powoduje, że pracuje się przy tej maszynie w pozycji lekko pochyłej, nie zmusza osoby pracującej do unoszenia stali z ziemi. Urządzenie tnące jest tak wyważone, że po przyłożeniu tarczy do ciętego elementu tarcza sama wchodzi w cięty element, dla przyspieszenia przecięcia elementu można lekko przycisnąć za pochwyt element zostanie wtedy szybko przecięty. Jest przymocowana specjalna sprężyna, która po jej założeniu powoduje samoczynny powrót, /uniesienie/ w miejsce wyjściowe części tnącej z silnikiem. Po założeniu sprężyny cięcie wymaga lekkiego docisku podczas cięcia. Jak komu wygodniej można pracować z udziałem sprężyny lub bez.

Zainteresowanych - proszę pisać o podanie danych technicznych maszyny z powodu braku miejsca - ilości znaków na ich dodanie tutaj.

Mapa WarszawaProfil założony około 7 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - PRZECINARKA DO METALU LUB DREWNA O NASTAWNYCH KĄTACH CIĘCIA.


Polecane, ciekawe strony z Warszawy. Prowadzisz serwis o Warszawie lub zwiazany z Warszawa - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Stolica - Warszawski Magazyn Ilustrowany !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę Warszawa Wielu Kultur !Zobacz stronę Aktualności z życia Warszawy recenzje, reportaże i felietony !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Warszawa City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Warszawy: Piaseczno ogłoszenia - Wołomin darmowe ogłoszenia - Legionowo ogłoszenia bezpłatne - Otwock ogłoszenia - Pułtusk sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Warszawa City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj