Promotor Oświetlenie Warszawa Modlińska

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez praca_m (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Promotor Oświetlenie Warszawa Modlińska

Agencja Advanced BTL poszukuje osoby do pracy przy promowaniu artykułów oświetleniowych na marketach budowlanych.

Lokalizacja: Warszawa Modlińska
Umowa: Umowa Zlecenie

Termin akcji: 19-21.12.14

Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie na stanowisku promotora, bądź merchandisera.

Czas pracy:
- 4 godzinny dziennie, praca od 19.12.14 do 21.12.14

Stawka: 14,50 zł brutto/h

Obowiązki:
- Aktywna sprzedaż,
- Dbanie o ekspozycje,
- Promowanie marki,
- Systematyczne raportowanie wykonanych czynności podczas wizyty drogą elektroniczną.

Oferujemy:
- Pracę w młodym, dynamicznym zespole;
- Atrakcyjne i stałe wynagrodzenie;
- Długofalową współpracę;
- Możliwość poszerzenia współpracy o inne projekty.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie aktualnego CV na adres e-mail: wpisując w tytule Promotor Oświetlenie Warszawa Modlińska

Mapa WarszawaProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Promotor Oświetlenie Warszawa Modlińska

Zobacz stronę TVN Warszawa !Zobacz stronę Aktualności z życia Warszawy recenzje, reportaże i felietony !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę Warszawa Wielu Kultur !Zobacz stronę Warszawski Portal informacyjno-kulturalny !Zobacz stronę Stolica - Warszawski Magazyn Ilustrowany !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !