Programista Scala (gry wideo)

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez rekrutacja124 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Programista Scala (gry wideo)

Dla naszego klienta poszukujemy obecnie osób na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa

Zadania:

Tworzenie i rozwój back-endowej warstwy platformy

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość Node.js
Bardzo dobra znajomość języków programowania Java/JVM Scala oraz HTML5 pozwalająca na pracę z pluginami dla serwera mediów i warstwy back-endowej
Dobra znajomość Sails.js + socket.io
Umiejętność projektowania aplikacji klient-serwer HTTP, Web Services, REST, JSON
Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i dyspozycyjność

Oferujemy:

Pracę w międzynarodowym zespole
Pracę w pełnym wymiarze godzin
Możliwość pracy zdalnej przez okres kilku tygodni, następnie pracę w biurze w Warszawie
Atrakcyjne wynagrodzenie
Forma zatrudnienia do uzgodnienia
Uczestnictwo w największych imprezach branży gier wideo

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz.U. nr 133, poz. 833." Inter-Permit Group Sp. z o.o. Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 8626.

Mapa WarszawaProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Programista Scala (gry wideo)

Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę Warszawa Wielu Kultur !Zobacz stronę Warszawski Portal informacyjno-kulturalny !Zobacz stronę Stolica - Warszawski Magazyn Ilustrowany !Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !