Pracownik linii produkcyjnej - Czechy

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez kielce (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Pracownik linii produkcyjnej - Czechy

Firma Sk Expres Sp. z o.o. jest międzynarodową agencją zatrudnienia i pośrednictwa pracy zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia z numerem certyfikatu 3289;
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji - Czechy

Nr ref.: PP/KlC/2014
Miejsce pracy: Pardubice CZECHY

Zakres obowiązków:
Stała praca jako pracownik produkcji przy linii montażowej w branży elektrotechnicznej, w zakładach produkujących serwery firmy CISCO
Praca jest stojąca, dwu-zmianowa, zmiany od 8-12 godzin
Możliwa praca w weekendy oraz w nadgodzinach

Wymagania:
Dobry stan zdrowia
Niekaralność warunek konieczny
Sprawność manualna, precyzyjność w wykonywaniu zadań
Sumienność, zaangażowanie
Gotowość do podjęcia pracy długoterminowej
Udział w procesie rekrutacji w Kielcach lub Katowicach
PRACA ZARÓWNO DLA MĘŻCZYZN JAK I KOBIET, możliwe wyjazdy grupowe
BEZ DOŚWIADCZENIA
BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA

Nasz Klient oferuje:
Bezpłatne zakwaterowanie w hotelu pracowniczym
Bezpłatne przejazdy z hotelu do miejsca pracy
Wynagrodzenie w oparciu o stawki godzinowe
Praca docelowo długoterminowa - umowę o pracę
Opieka polskojęzycznego Koordynatora
PRACA OD ZARAZ

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod nr Tel.: 665 777 031, 536 952 988.

Prosimy dzwonić od pon-pt w godz. 8.00-16.00
Wszystkie osoby zainteresowane naszymi ofertami pracy zapraszamy również do siedziby firmy w Kielcach, ul. Paderewskiego 11

Mapa WarszawaProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pracownik linii produkcyjnej - Czechy

Zobacz stronę Warszawa Wielu Kultur !Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !Zobacz stronę Aktualności z życia Warszawy recenzje, reportaże i felietony !Zobacz stronę Stolica - Warszawski Magazyn Ilustrowany !