Pracownik biurowy ze znajmością języka niemieckiego

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez emilia.kaminska1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Pracownik biurowy ze znajmością języka niemieckiego

Dla naszego Klienta, firmy zlokalizowanej w okolicach Warszawy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik ds. obsługi klienta niemieckojęzycznego
Miejsce pracy: Łomianki

Zakres obowiązków:
realizacja całokształtu procesów związanych z kreowaniem przyszłości marki i produktów na rynku niemieckim
koordynowanie zagadnień związanych z funkcjonowaniem internetowej platformy sprzedaży
zapewnienie odpowiedniego poziomu obsługi klientów w zakresie terminowości obsługi zamówień i rozpatrywania reklamacji

Wymagania:
wykształcenie wyższe
znajomość języka niemieckiego w stopniu bardzo dobrym
doświadczenie w obsłudze klienta i w dziedzinie marketingu mile widziane
samodzielność
własna inicjatywa oraz dobra organizacja pracy
profesjonalne podejścia do niemieckich partnerów biznesowych

Osoby zainteresowane ofertą, bardzo proszę o przesyłanie CV wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Mapa WarszawaProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pracownik biurowy ze znajmością języka niemieckiego

Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !Zobacz stronę Stolica - Warszawski Magazyn Ilustrowany !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę TVN Warszawa !Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę Warszawski Portal informacyjno-kulturalny !