Pracownik Biurowy rozliczanie czasu pracy kierowców (okolice Warszawy)

Warszawa - Dodane przez biuro.mobilityplus (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Pracownik Biurowy rozliczanie czasu pracy kierowców (okolice Warszawy)

Agencja Pośrednictwa Pracy MOBILITY PLUS działająca na rynku pracy od 2007 roku, posiadająca certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 3711, dla swojego Klienta ze Skandynawii otwierającego oddział w Polsce poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

Zadania:
rozliczanie czasu pracy kierowców
kontrola tarczek tacho
Wymagania:
min. 3 lata doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku
min. dobra znajomość języka angielskiego WARUNEK KONIECZNY!
mile widziane doświadczenie za granicą w środowisku międzynarodowym
Oferujemy:
pracę w międzynarodowym środowisku
szansę dalszego rozwoju zawodowego
atrakcyjne warunki pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku polskim oraz angielskim z dopiskiem PRACOWNIK BIUROWY.
Kontakt: 22 266 04 95
Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poz. zm.).
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

Mapa WarszawaProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pracownik Biurowy rozliczanie czasu pracy kierowców (okolice Warszawy)

Zobacz stronę Aktualności z życia Warszawy recenzje, reportaże i felietony !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę Warszawa Wielu Kultur !Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !Zobacz stronę Warszawski Portal informacyjno-kulturalny !Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !