Praca w e-sklepie dla studentów Warszawa

Warszawa - Dodane przez Chemia gospodarcza przez internet (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Praca w e-sklepie dla studentów Warszawa

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą posiadającą własny e- sklep od 2004r. z produktami codziennego użytku w czterech branżach. Działamy na terenie całego kraju oraz za granicą. Naszą firmę tworzy zespół profesjonalistów, co gwarantuje najwyższy poziom obsługi.

Opis stanowiska:

- aktywne pozyskiwanie Klientów Detalicznych,
- rejestrowanie Klientów do e-sklepu,
- realizacja planów sprzedażowych i budowa portfela Klientów,
- sprzedaż kompleksowej oferty produktowej,
- odbywanie spotkań z potencjalnymi klientami i współpracownikami w Twoim regionie,
- aktywne utrzymywanie Klientów
- dopasowywanie oferty do potrzeb klienta
- realizowanie zamówień

Wymagania:

- mile widziane doświadczenia w obsłudze internetu
- dobra organizacja czasu pracy,
- wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne (komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów) oraz kultura osobista
- wysoka motywacja do realizacji wyznaczonych celów
- zaangażowanie oraz kreatywność

Oferujemy:

- atrakcyjny system prowizyjny
- atrakcyjny system motywacyjny
- ciekawą i pełną wyzwań pracę
- terminowość wypłat, wynagrodzeń
- materiały niezbędne do współpracy z klientem ( katalogi, prezentacje Power Point, webinary, szkolenia )
- pomoc mentora
- jasną ścieżkę kariery
- samochód firmowy klasy A dla ambitnych

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zadzwoń do naszego konsultanta.
Umów się na spotkanie

Mapa WarszawaProfil założony około 5 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praca w e-sklepie dla studentów Warszawa

Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !Zobacz stronę Warszawa Wielu Kultur !Zobacz stronę Stolica - Warszawski Magazyn Ilustrowany !Zobacz stronę TVN Warszawa !Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !