Praca w Call Center przy projektach sprzedażowych - Warszawa Powiśle

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez InterKadra Sp. z o.o. (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Praca w Call Center przy projektach sprzedażowych - Warszawa Powiśle

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Praca w Call Center przy projektach sprzedażowych

Obowiązki:
- Telefoniczna sprzedaż towarów codziennego użytku (projekt B2C)
- Bieżące telefoniczne udzielanie informacji o oferowanych produktach i usługach
- Utrzymywanie stałego poziomu pracy

Wymagania:
- Dyspozycyjność minimum 4 dni robocze w tygodniu
- Podstawowa znajomość obsługi komputera
- Umiejętność przekonywania do własnego zdania
- Wysoka kultura osobista i zdolności komunikacyjne
- Dobra dykcja i miły głos warunek konieczny
- Umiejętność dynamicznej rozmowy z klientem w systemie B2C
- Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością zatrudnienia na etat
- Pracę przy ul. Smulikowskiego w Warszawie na Powiślu
- Pracę w systemie zmianowym w godzinach 8.00-15 lub 15.00-21.00
- Możliwość uzyskania wynagrodzenia za czas szkolenia
- Wynagrodzenie dwuskładnikowe: stawkę godzinową oraz prowizje od sprzedaży
- Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z Klientem i nowych kompetencji zawodowych
- Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
- Wypłatę wynagrodzenia do 15-ego dnia miesiąca

Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności, chyba że zostały określone jako "mile widziane".
Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Mapa WarszawaProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praca w Call Center przy projektach sprzedażowych - Warszawa Powiśle

Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !Zobacz stronę TVN Warszawa !Zobacz stronę Warszawa Wielu Kultur !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !Zobacz stronę Stolica - Warszawski Magazyn Ilustrowany !