Praca w Anglii przy zbiorach szparagow od zaraz

KONTAKT

Nadbiel - Dodane przez polkowski (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Praca w Anglii przy zbiorach szparagow od zaraz

Poszukuje pracowników do pracy w Anglii przy zbiorach szparagów. Zatrudnienie dla par i grup bez doświadczenia przy zbiorach szparagów. Pracodawca wymaga podstawowej znajomości języka angielskiego przynajmniej jednej osoby w grupie.
Zadania:
Zadania odbywają się na polu i polegają na zbiorach szparagów. Jest to praca ciężka fizycznie i zależy mi na pracownikach zdrowych, wytrzymałych fizycznie. Wyjazdy/wyloty odbywaja sie z 5 miast : 26/26 kwiecien 2015.
Miejsce pracy: Northampton NN6 7GY
Pracodawca: Tesco Distribution
Osoba reprezentujaca pracodawce: Wojciech A. Polkowski tel.: +34-602-531-336

Wymagania:
- bardzo dobra wytrzymałość fizyczna
- bez przeciwwskazań od lekarza do podjęcia danej pracy
- gotowość do podjęcia pracy za granica
- dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne

Oferujemy:
- satysfakcjonujące wynagrodzenie od: 6,44 GBP netto za godz.
- wypłata terminowa co 7 dni
- przerwy w ciągu dnia dla zregenerowania sił
- zdobycie nowego doświadczenia
- mozliwosc wykonywania dodatkowych godzin pracy
- zakwaterowanie, ubezpieczenie oraz transport

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przesłać zgłoszenia na adres mailowy a w nastepnej kolejnosci skontaktowac sie telefonicznie z koordynatorem grupy w celu wyboru drogi wyjazdu.

Mapa NadbielProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praca w Anglii przy zbiorach szparagow od zaraz

Zobacz stronę Warszawski Portal informacyjno-kulturalny !Zobacz stronę Warszawa Wielu Kultur !Zobacz stronę Stolica - Warszawski Magazyn Ilustrowany !Zobacz stronę Aktualności z życia Warszawy recenzje, reportaże i felietony !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę TVN Warszawa !Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !