Praca w Anglii przy zbiorach szparagow od zaraz

KONTAKT

Nadbiel - Dodane przez polkowski (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Praca w Anglii przy zbiorach szparagow od zaraz

Poszukuje pracowników do pracy w Anglii przy zbiorach szparagów. Zatrudnienie dla par i grup bez doświadczenia przy zbiorach szparagów. Pracodawca wymaga podstawowej znajomości języka angielskiego przynajmniej jednej osoby w grupie.
Zadania:
Zadania odbywają się na polu i polegają na zbiorach szparagów. Jest to praca ciężka fizycznie i zależy mi na pracownikach zdrowych, wytrzymałych fizycznie. Wyjazdy/wyloty odbywaja sie z 5 miast : 26/26 kwiecien 2015.
Miejsce pracy: Northampton NN6 7GY
Pracodawca: Tesco Distribution
Osoba reprezentujaca pracodawce: Wojciech A. Polkowski tel.: +34-602-531-336

Wymagania:
- bardzo dobra wytrzymałość fizyczna
- bez przeciwwskazań od lekarza do podjęcia danej pracy
- gotowość do podjęcia pracy za granica
- dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne

Oferujemy:
- satysfakcjonujące wynagrodzenie od: 6,44 GBP netto za godz.
- wypłata terminowa co 7 dni
- przerwy w ciągu dnia dla zregenerowania sił
- zdobycie nowego doświadczenia
- mozliwosc wykonywania dodatkowych godzin pracy
- zakwaterowanie, ubezpieczenie oraz transport

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przesłać zgłoszenia na adres mailowy a w nastepnej kolejnosci skontaktowac sie telefonicznie z koordynatorem grupy w celu wyboru drogi wyjazdu.

Mapa NadbielProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praca w Anglii przy zbiorach szparagow od zaraz

Zobacz stronę Stolica - Warszawski Magazyn Ilustrowany !Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !Zobacz stronę Warszawa Wielu Kultur !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę Warszawski Portal informacyjno-kulturalny !