PRACA NIE DLA WSZYSTKICH

Warszawa - Dodane przez kariera.rekrutacja1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia PRACA NIE DLA WSZYSTKICH

Szukamy ludzi takich jak my: otwartych, bystrych, przedsiębiorczych i zdeterminowanych do osiągnięcia sukcesu w życiu.

Grupa Aviva w Polsce (dawniej Commercial Union) działa od 1992 roku i należy do największych instytucji finansowych w naszym kraju. Obsługuje
3,5 miliona klientów i zarządza aktywami o wartości blisko 70 miliardów zł. Kluczowym obszarem działalności grupy są indywidualne ubezpieczenia na życie i długoterminowe inwestycje.

Od kandydatów oczekujemy:
- ambicji i otwartości na nowe wyzwania
- zainteresowania tematyką finansową
- determinacji w realizacji celów
- samodzielności
- poczucia humoru
- łatwości w nawiązywaniu nowych kontaktów

Dodatkowym atutem będzie:
- doświadczenie w doradztwie finansowym
- znajomość oferty ubezpieczeniowej i inwestycyjnej

Zakres obowiązków:
- Kompleksowa obsługa klientów w zakresie produktów ubezpieczeniowych i inwestycyjnych

Oferujemy:
- wysokie zarobki uzależnione od efektów pracy
- wynagrodzenie oparte o działalność gospodarczą
- pakiet atrakcyjnych szkoleń wdrażających na stanowisko pracy
- systematyczne pogłębianie wiedzy oraz umiejętności (szkolenia, konferencje ,..)
- wsparcie pracy doradcy mentoring ze strony doświadczonych współpracowników
- komfortowe warunki pracy
- wyjątkową, partnerską kulturę firmy
- pracę w młodym, energicznym i kreatywnym zespole
- wyjazdy integracyjne

kariera.rekrutacja@gmail.com

Do CV proszę dołączyć klauzulę
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883).*

Mapa WarszawaProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - PRACA NIE DLA WSZYSTKICH

Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !Zobacz stronę Warszawski Portal informacyjno-kulturalny !Zobacz stronę Aktualności z życia Warszawy recenzje, reportaże i felietony !Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę TVN Warszawa !Zobacz stronę Stolica - Warszawski Magazyn Ilustrowany !