Praca na weekendy w Salonie meblowym Deko od zaraz! 12zł/h

KONTAKT

Sękocin Stary - Dodane przez Deko Meble (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Praca na weekendy w Salonie meblowym Deko od zaraz! 12zł/h

SKLEP MEBLOWY DEKO w SĘKOCINIE STARYM poszukuje kandydatów na stanowisko:
Sprzedawca- handlowiec

Miejsce pracy: Sękocin Stary (2 przystanki autobusowe od Janek)

OPIS STANOWISKA:
UMOWA ZLECENIE lub O PRACE na czas określony (do wyboru)
- praca w weekendy (sobota oraz niedziela) od godz. 10:00 do godz. 18:00

OBOWIĄZKI:
- obsługa klienta
- dbanie o wizerunek firmy i sklepu
- dbanie o czystość sklepu
- praca na komputerze

WYMAGANIA:
- chęć związania się na min pół roku- a najlepiej jak najdłużej

- wykształcenie nie istotne!
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów (komunikatywność)

- bliskość miejsca zamieszkania do Sękocina
- uczciwość
- miła aparycja
- umiejętność szybkiego uczenia sie i zapamiętywania
- obsługa komputera

FIRMA OFERUJE:
- miłą atmosferę w zgranym zespole
- swobodę pracy
- wynagrodzenie 10zł godzina na rękę czyli 5 weekendów 800zł + premia od sprzedażny lub 12zł za godzinę bez premii

Chętnych prosimy o przesłanie aplikacji- CV TYLKO ze zdjęciem na adres e-mail

OSOBY TYLKO W 100% ZAINTERESOWANE, CHCĄCE NA STAŁE ZWIĄZAĆ SIĘ Z FIRMĄ, SAMODZIELNE I ODPOWIEDZIALNE!

Wymóg pracy minimum 6 miesięcy

Mapa Sękocin StaryProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praca na weekendy w Salonie meblowym Deko od zaraz! 12zł/h

Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę TVN Warszawa !Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !Zobacz stronę Warszawa Wielu Kultur !Zobacz stronę Aktualności z życia Warszawy recenzje, reportaże i felietony !