Praca na weekendy - Sklep Meblowy Ch Janki.Praca od zaraz!

KONTAKT

Janki - Dodane przez meblesekocin (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Praca na weekendy - Sklep Meblowy Ch Janki.Praca od zaraz!

SKLEP MEBLOWY DEKO (meble ze skóry) poszukuje kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca- handlowiec

OPIS STANOWISKA:

Umowa zlecenie
Praca od zaraz
Praca na stanowisku reklamowym w Jankach

- PRACA na weekendy OD 12-20 ( soboty), 12-18 ( niedziele)
- profesjonalna obsługa klienta
- dbanie o wizerunek firmy
- doradzanie Klientom w wyborze odpowiedniego asortymentu
-rozdawanie ulotek

WYMAGANIA:

- wykształcenie: uczennica lub studentka do 26 roku życia ( nie koniecznie)
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów (komunikatywność)
- mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży
- zainteresowanie długofalową współpracą ze sklepem minimum 6 miesięcy
- uczciwość
- miła aparycja
- umiejętność szybkiego uczenia się i zapamiętywania
- zaangażowanie w powierzone obowiązki
- uśmiech, uśmiech, uśmiech :)

FIRMA OFERUJE:
- miłą atmosferę w zgranym zespole
- swobodę pracy
- wynagrodzenie 10zł na godzinę na rękę

Adres:
Park handlowy Janki, Plac Szwedzki 1
05-090 Janki

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji- CV tylko! ze zdjęciem na adres podany poniżej
UWAGA!
CV proszę wysyłać na adres
NIE INTERESUJĄ NAS OSOBY SZUKAJĄCE PRACY DORYWCZEJ LUB NA KROTKI CZAS.
Minimalny okres związania się z firmą to 6 miesięcy!

Mapa JankiProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praca na weekendy - Sklep Meblowy Ch Janki.Praca od zaraz!

Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę TVN Warszawa !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę Warszawski Portal informacyjno-kulturalny !Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !