Praca na weekendy - Salon Meblowy Deko.12zł/h na rękę

KONTAKT

Sękocin Stary - Dodane przez Deko Meble (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Praca na weekendy - Salon Meblowy Deko.12zł/h na rękę

Meble ze skóry poszukuje
Sprzedawcy

PRACA w weekendy
* Sękocin Stary, al. Krakowska 110 (Salon firmowy) - sobota oraz niedziela od 10 do 18(dojazd również autobusem-to tylko 2 przystanki od Janek

oraz
Hostessy
*Plac handlowy Janki ul.Szwedzka 1
jako hostessa sobota 12-20 i niedziela 12-18 (dojazd również autobusem)

Obowiązki:
- obsługa klienta
lub
- rozdawanie ulotek i zapraszanie do sklepu (stoisko reklamowe)
-12zł/h na rękę

WYMAGANIA:
-obsługa klienta
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów (komunikatywność)
- zainteresowanie długofalową współpracą ze sklepem (minimum pół roku- kary pieniężne za nieuzasadnione zerwanie umowy)
- uczciwość
- umiejętność szybkiego uczenia się i zapamiętywania
- zaangażowanie w powierzone obowiązki
- uśmiech, uśmiech, uśmiech :)

FIRMA OFERUJE:
- miłą atmosferę w zgranym zespole
- wynagrodzenie 12zł/h na rękę
lub
10zł na rękę+premia od sprzedaży

Proszę wysyłać CV(ze zdjęciem) na adres mebledeko@ wp.pl
Uwaga! Nie odpisujemy na sms-y
Praca od zaraz

Mapa Sękocin StaryProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praca na weekendy - Salon Meblowy Deko.12zł/h na rękę

Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę TVN Warszawa !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę Warszawa Wielu Kultur !Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !