Praca dla każdego. Przez internet lub na żywo - to Ty ustalasz.

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez nigraS (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Praca dla każdego. Przez internet lub na żywo - to Ty ustalasz.

Nie patrzymy na wiek, płeć, wykształcenie czy miejsce zamieszkania.
Wymagamy jedynie zaangażowania i chęci do pracy.
Możesz pracować przez Internet lub na żywo - nie narzucamy Ci formy - pracujesz tak jak to jest Tobie najwygodniej.

Zakres obowiązków:

- Pozyskiwanie nowych klientów
- Rekrutacja nowych pracowników

Wymagania:

- Zaangażowanie.

Oferujemy:

- Samodzielność w pracy,
- Motywacyjny system wynagrodzeń,
- Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie,
- Szkolenia OnLine i stacjonarne

Wynagrodzenie uzależnione od Twojego zaangażowania - od tego ilu znajdziesz klientów, jaki pakiet medyczny wybiorą oraz ilu znajdziesz nowych partnerów.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu.

Mapa WarszawaProfil założony około 7 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praca dla każdego. Przez internet lub na żywo - to Ty ustalasz.

Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę Stolica - Warszawski Magazyn Ilustrowany !Zobacz stronę TVN Warszawa !Zobacz stronę Warszawa Wielu Kultur !Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !Zobacz stronę Warszawski Portal informacyjno-kulturalny !