Pomocnik magazyniera (nr ref. LN/10/15)

KONTAKT

Pruszków - Dodane przez j.grabka1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Pomocnik magazyniera (nr ref. LN/10/15)

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Pomocnik magazyniera
Nr ref: LN/10/15
Miejsce pracy: Pruszków / Ożarów Mazowiecki

Opis stanowiska:

Praca w firmie zajmującej się hurtową sprzedażą opon.
Praca na hali.
Przyjęcie dostaw towaru .
Układanie opon w koszach.
Przygotowywanie opon do wysyłki.
Rozładunek i załadunek samochodów ciężarowych.
Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki.

Wymagania:

Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Siła fizyczna i chęć do pracy.
Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych prac.
Komunikatywność.
Dyspozycyjność.

Oferujemy:

Wynagrodzenie: 12 zł netto/h.
Pracę w renomowanej firmie.
Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę.
Pracę w wymiarze 8 - 10 godzin dziennie.
Pracę w systemie zmianowym (godz. 8.00-16.00, 10.00-20.00).
Możliwość pracy w soboty.
Elastyczne godziny rozpoczęcia i zakończenia pracy.
Gwarantowane ubezpieczenie.

Dodatkowe informacje:

Praca od zaraz!

Mapa PruszkówProfil założony 4 miesiące temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pomocnik magazyniera (nr ref. LN/10/15)

Zobacz stronę Stolica - Warszawski Magazyn Ilustrowany !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę Warszawski Portal informacyjno-kulturalny !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę Warszawa Wielu Kultur !Zobacz stronę TVN Warszawa !