Pielęgniarki praca na Bawarii 16 brutto/godzinę + dodatki

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez rekrutacja158 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Pielęgniarki praca na Bawarii 16 brutto/godzinę + dodatki

Opis oferty pracy:
Dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy osób na stanowiska:
pielęgniarki/ pielęgniarza
opiekunki/ opiekuna osób starszych
pielęgniarki dla dzieci

Zakres obowiązków:
opieka szpitalna, medyczna, pielęgnacyjna

Możliwość zatrudnienie w:
szpitalach
domach opieki
ośrodkach społecznych
instytucjach dla osób niepełnosprawnych

Wymagania:
ukończone wykształcenie w zawodzie pielęgniarki/pielęgniarza lub opiekuna medycznego
doświadczenie w zawodzie mile widziane
gotowość do pracy zmianowej, weekendowej, czy pracy w dni świąteczne
język niemiecki dobry w mowie i piśmie (co najmniej poziom B1)

Oferujemy:
Wynagrodzenie: od 16 brutto/ godzinę + dodatki (dopłaty za zmiany w niedzielę, święta, czy w nocy)
Urlop i bony świąteczne
Zakwaterowanie (koszty noclegu są różne w zależności od wielkości i wyposażenia, ok. 200-500)
Pomoc podczas procedury uznawania dyplomu

Miejsca pracy:
Augsburg
Mnchen
Ulm
Kochel a. See
Oberstaufen
Mindelheim
Oberschweinbach
Landsberg
Zusmarshausen

Czas pracy:
pełnowymiarowy dzień pracy
możliwość dostosowania zmian/ godzin pracy
Znasz kogoś z branży medycznej, kto chce pracować w Niemczech na stałe lub czasowo przekaż mu kontakt od nas.

Nasz Adres
TwojaOpieka24 Centrum Medyczno-Opiekuńcze

Tel. + 48 71 780 61 34

BIURO CZYNNE W GODZINACH - 10.00 - 17.00

Mapa WarszawaProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pielęgniarki praca na Bawarii 16 brutto/godzinę + dodatki

Zobacz stronę Stolica - Warszawski Magazyn Ilustrowany !Zobacz stronę Warszawa Wielu Kultur !Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !Zobacz stronę Aktualności z życia Warszawy recenzje, reportaże i felietony !Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !