Osobista asystenka

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez rob.pad (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Osobista asystenka

Firma z branży kosmetycznej poszukuje kobiety na stanowisko osobistej asystentki.

Do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie należało:
- Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura
- Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów
- Ewidencja, nadawanie i odbieranie korespondencji oraz prowadzenie dziennika korespondencji
- Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi Spółki szczególnie w zakresie sprawnego przepływu informacji
- Przygotowywanie spotkań i podróży służbowych
- Inne zadania

Wymagania
- Wykształcenie średnie
- Dobra organizacja pracy
- Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office)
- Komunikatywność, samodzielność, punktualność
- Mile widziana znajomość jezyka angielskiego i/lub niemieckiego
- Nie wymagamy doświadczenia zawodowego

Oferuję ciekawą pracę, wszelkie narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód służbowy), wynagrodzenie odpowiednie do umiejętności. Forma zatrudnienia do negocjacji (umowa o pracę, zlecenie, itp.).
Aplikację zawierającą zdjęcie sylwetki proszę przesyłać za pomocą formularza kontaktowego.

Mapa WarszawaProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Osobista asystenka

Zobacz stronę Stolica - Warszawski Magazyn Ilustrowany !Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę TVN Warszawa !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę Aktualności z życia Warszawy recenzje, reportaże i felietony !