Opiekunka do pani od 4 stycznia

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez ATERIMA MED (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Opiekunka do pani od 4 stycznia

ATERIMA MED świadczy usługi opieki domowej dla osób starszych i niesamodzielnych w Niemczech i w Polsce. Poszukujemy zaangażowanych Opiekunek i Opiekunów, którym oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych miejscach pracy oraz atrakcyjne zarobki. Oczekujemy znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym i doświadczenia w opiece nad osobą starszą lub chorą.

Miejsce pracy: Niemcy, Oberhausen
Numer referencyjny: OOS/DE/04.01O

Obowiązki:

Opieki potrzebuje pani 84 l.. Ma 150 cm wzrostu i około 48 kg wagi. Podopieczna jest osobą mobilną, chodzi przy pomocy balkonika. Ma lekką demencję, osteoporozę oraz niedowład lewej ręki po wylewie, który przebyła kilka lat temu. Pani trzeba pomóc przy codziennej higienie, raz w tygodniu odbywa się kąpiel. Z toalety korzysta samodzielnie, ale w ciągu dnia asekuracyjnie zakłada się wkładki. Do zadań Opiekunki będzie należało ponadto prowadzenie domu (gotowanie, dbanie o porządek w mieszkaniu, troszczenie się o odzież podopiecznej). Do sklepu można jeździć samochodem. Seniorka jest osobą spokojną.

Warunki mieszkaniowe:

Miasto położone w rejonie Nadrenii Północnej-Westfalii. Seniorka zajmuje mały dom, położony w spokojnej okolicy. Jest jedna łazienka. Opiekunka ma do dyspozycji osobny pokój. W domu jest mały pies. Osoba sprawująca opiekę może korzystać z Internetu oraz tanich połączeń telefonicznych do Polski.

W ATERIMA MED zapewniamy:
- legalne i bezpieczne zatrudnienie,
- atrakcyjne wynagrodzenie i wysokie premie za polecenia nowych Opiekunek,
- pełną organizację i pokrycie kosztów podróży,
- sprawdzone i pewne miejsca pracy,
- pakiet prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego,
- ofertę dopasowaną do doświadczenia, znajomości języka oraz możliwości Opiekuna,
- stałą opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów,
- zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
- stałe podnoszenie kwalifikacji językowych (zajęcia stacjonarne, kursy internetowe).

Dołącz do najlepiej zaopiekowanych Opiekunek!

Gdzie możesz nas znaleźć?
- zadzwoń 22 506 51 20,
- wyślij sms o treści: OPIEKA na nr: 668 898 940 oddzwonimy na pewno.
NOWOŚĆ! Teraz możliwość spotkania także w Warszawie i w Łodzi!

ATERIMA MED (nr certyfikatu KRAZ: 7085)
ul. Puszkarska 7f
30-644 Kraków
Mobilne biuro rekrutacyjne w Warszawie
tel.: 22 506 51 20
fax: 22 506 51 24

Mapa WarszawaProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Opiekunka do pani od 4 stycznia

Zobacz stronę Warszawski Portal informacyjno-kulturalny !Zobacz stronę Warszawa Wielu Kultur !Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę Aktualności z życia Warszawy recenzje, reportaże i felietony !