Opiekun/ka - Care Assistant

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez nm1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Opiekun/ka - Care Assistant

JOBS PL SA dla Klienta z Wielkiej Brytanii poszukuje osób do pracy na stanowisko opiekuna / opiekunki w Weymouth. Osoba na tym stanowisku będzie bezpośrednio odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości opieki mieszkańcom domu opieki, zgodnie z ich indywidualnymi potrzebami i w zgodzie z ich planem opieki.
Zapraszamy na spotkania z brytyjskim managerem w Warszawie 22.07.2014.

Miejsce pracy: Anglia, Dorset, Weymouth
Nr ref.: CS/CA/Jobs.pl

Zadania i obowiązki:Zapewnienie wysokiej jakości opieki osobistej mieszkańcom ośrodka (w tym mycie, ubieranie, pomoc w toalecie i kąpieli, czesanie, asystowanie podczas posiłków)
Zaspokajanie potrzeb emocjonalnych - rozmowy, pomoc w wykonywaniu samodzielnych zadań, pomoc w pozostaniu osobą niezależną
Organizacja czasu wolnego (spacery, widowiska, spektakle)
Utrzymywanie przyjaznych kontaktów z rodziną pacjentów podczas ich odwiedzin w ośrodku
Wymagania:Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami starszymi
Umiejętność pracy w zespole
Możliwość wyjazdu do Wielkiej Brytanii w ciągu 4-6 tygodni
Oferujemy:Wynagrodzenie: 7,02 GBP brutto/godz (stawka wzrasta dla osób z NVQ2 i 3)
30 kontraktowych godzin pracy w ciągu tygodnia + duża liczba nadgodzin
Zakwaterowanie: pokoje jednoosobowe, blisko miejsca pracy zapewnione przez pracodawcę w cenie ok. 400 GBP / miesięcznie wraz z rachunkami
Szkolenia wprowadzające,
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w wersji angielskiej za pomocą przycisku "Aplikuj teraz"

Mapa WarszawaProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Opiekun/ka - Care Assistant

Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !Zobacz stronę TVN Warszawa !Zobacz stronę Stolica - Warszawski Magazyn Ilustrowany !Zobacz stronę Warszawski Portal informacyjno-kulturalny !Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę Aktualności z życia Warszawy recenzje, reportaże i felietony !