Opiekun osób starszych - Care Assistant

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez opieka2 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Opiekun osób starszych - Care Assistant

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Nr Referencyjny: CA/Jobs.pl
Opis stanowiska:

pomoc osobom starszym w Domach Opieki w wykonywaniu codziennych czynności (asystowanie podczas chodzenia, spędzanie czasu, pomoc w ubieraniu, jedzeniu, dotrzymywanie towarzystwa)
organizowanie czasu podopiecznym (spacery, zabawy)
w razie potrzeby pomoc w higienie osobistej

Oferujemy:

atrakcyjną pracę na stanowisku CARE ASSISTANT
doskonałe warunki w miejscu pracy
atrakcyjne zarobki (6,31 7,00 GBP brutto/godz)
miejsca pracy Anglia i Szkocja
tanie zakwaterowanie w jednoosobowych, wyposażonych pokojach
miłe miejsce pracy
stałe i legalne zatrudnienie
umowa na pełen etat z możliwością wielu nadgodzin
darmowa pomoc w załatwianiu formalności w Polsce i Wielkiej Brytanii
pracodawca zapewnia opiekę osobom przyjętym do pracy (aklimatyzacja w okolicy)

Wymagania:

dobraj znajomość języka angielskiego
mile widziane doświadczenie w podobnej pracy (opieka nad osobami chorymi lub starszymi, młodzieżą lub dziećmi - może być praktyka zdobyta podczas studiów, praca jako wolontariusz, staż)
predyspozycje do pracy z osobami wymagającymi opieki
życzliwość i cierpliwość, empatia
chęć rozwoju zawodowego
gotowość do podjęcia pracy w Wielkiej Brytanii na minimum 12 miesięcy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

Mapa WarszawaProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Opiekun osób starszych - Care Assistant

Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę Warszawa Wielu Kultur !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę TVN Warszawa !Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !