Oferta pracy na stanowisko Inżynier Wsparcia Sprzedaży

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez martyna3 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Oferta pracy na stanowisko Inżynier Wsparcia Sprzedaży

About You.Pl Doradztwo Personalne dla swojego Klienta (lidera z branży IT) aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Inżynier wsparcia sprzedaży obszar Private Cloud
Miejsce pracy: Warszawa

OPIS STANOWISKA:
Osoba na tym stanowisku zajmować się będzie m.in.:
Przeprowadzeniem analizy potrzeb Klienta
Oceną techniczna zapytań ofertowych (RFQ, RFI)
Tworzeniem koncepcji rozwiązań technicznych na potrzeby oferty
Zbieraniem informacji z rynku
Zapewnieniem wsparcia techniczego dla działu sprzedaży oraz Klientów, w zakresie przeprowadzania testów, rozwoju i oceny rozwiązań i produktów (Microsoft System Center, Cisco UCS, NetApp).
Przygotowywaniem oraz przeprowadzaniem prezentacji, pokazów technicznych, warsztatów zarówno na wewnętrznych spotkaniach jak i dla Klientów.

ZAPEWNIAMY:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Wynagrodzenie stałe + premia uznaniowa
Wszelkie niezbędne narzędzia pracy
Kompleksowe szkolenia wdrożeniowe
Interesujące perspektywy rozwoju
Dofinansowanie szkoleń i certyfikatów
Dofinansowanie opieki zdrowotnej i zajęć sportowych

OCZEKUJEMY:
Wykształcenia wyższego informatycznego lub pokrewnego
Znajomości rozwiązań Microsoft System Center
Znajomości rozwiązań Microsoft Office 365
Znajomości produktów firmy Cisco UCS
Znajomości produktów firmy NetApp
Minimum dwuletniego doświadczenia zawodowego
Doświadczenia w pracy z klientem biznesowym
Dobrej znajomości języka angielskiego
Silnego poczucia odpowiedzialności za działania własne i zespołowe
Prawa jazdy kat. B

Prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetworzenie danych osobowych na podany poniżej adres mailowy

z podaniem nr ref. Inżynier wsparcia sprzedaży / Warszawa

Do CV prosimy dołączyć niniejszą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883)."
Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest About You Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Spichrzowej 19. Państwa dane osobowe wykorzystane zostaną w celu przeprowadzenia rekrutacji przez spółkę. Podanie przez Państwa tych danych jest dobrowolne. Mają Państwo prawo wglądu do tych danych oraz ich udostępniania.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się z kandydatami w celu przedstawienia innej oferty niż podana w ogłoszeniu.

Mapa WarszawaProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Oferta pracy na stanowisko Inżynier Wsparcia Sprzedaży

Zobacz stronę Warszawa Wielu Kultur !Zobacz stronę TVN Warszawa !Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !Zobacz stronę Warszawski Portal informacyjno-kulturalny !Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !