Obsługa punktu z bakaliami - Warszawa (różne lokalizacje)

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez jacek.obudzinski (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Obsługa punktu z bakaliami - Warszawa (różne lokalizacje)

ITC Grupa Polski HR Sp. z o.o. to Agencja Pracy Tymczasowej należąca do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A. Zajmujemy się rekrutacją i zatrudnianiem pracowników tymczasowych w Polsce.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy w charakterze:

Opis stanowiska:

- ważenie i pakowanie bakalii
- obsługa klienta

Wymagania:

- książeczka sanepidu
- dyspozycyjność

Oferujemy:

- atrakcyjna stawka godzinowa
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- elastyczny grafik pracy, możliwość wyboru dni
- szkolenie

Prosimy o wysyłanie aplikacji za pomocą formularza umieszczonego na stronie.

Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez firmę ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (8798).

Mapa WarszawaProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Obsługa punktu z bakaliami - Warszawa (różne lokalizacje)

Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę TVN Warszawa !Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę Warszawa Wielu Kultur !Zobacz stronę Warszawski Portal informacyjno-kulturalny !Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !