New Business Manager

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez praca161 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia New Business Manager

Digital Beast Media Group Sp. z o.o. to nowe miejsce na medialnej mapie Warszawy. Tworzymy rozwiązania i usługi dla branży muzycznej, filmowej, telewizyjnej i reklamowej.

Opis stanowiska:
- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów.
- Przygotowywanie ofert handlowych dla klientów studia filmowego oraz agencji graficznej.
- Utrzymywanie i budowanie trwałych relacji z kluczowymi klientami firmy.
- Bieżąca analiza potrzeb klientów.
- Przeprowadzanie analizy rynku pod kątem wdrażania nowych produktów i usług
- Pozyskiwanie wiedzy na temat konkurencji, produktów oraz wielkości rynku.

Wymagania:
- Prawo jazdy kat. B.
- Bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie w zakresie powierzonych obowiązków.
- Komunikatywność i kreatywność.
- Umiejętności prezentacyjne i analityczne.
- Mile widziana znajomość branży medialnej i audiowizualnej.
- Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
- Niekonfliktowy charakter, otwartość, empatia, przyjazna osobowość.

Oferujemy:
- Możliwości rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie z branży medialnej.
- Wynagrodzenie prowizyjne adekwatne do posiadanych kompetencji, kwalifikacji oraz uzależnione od osiąganych wyników sprzedaży.
- Bieżące szkolenia.
- Niezbędne narzędzia do pracy.
- Telefon i komputer służbowy.

Na dokumenty aplikacyjne (CV oraz list motywacyjny) czekamy do 20 września 2015.

Prosimy o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883).

Mapa WarszawaProfil założony 9 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - New Business Manager

Zobacz stronę Aktualności z życia Warszawy recenzje, reportaże i felietony !Zobacz stronę Warszawski Portal informacyjno-kulturalny !Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę Stolica - Warszawski Magazyn Ilustrowany !Zobacz stronę TVN Warszawa !Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !Zobacz stronę Warszawa Wielu Kultur !