Młodszy Konsultant ds. Rekrutacji

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez d.liderman (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Młodszy Konsultant ds. Rekrutacji

Agencja Doradztwa Personalnego Jobfinder to grupa specjalistów która, swoje sukcesy opiera na wszechstronnym i długoletnim doświadczeniu swojego zespołu w zakresie skutecznej i profesjonalnej rekrutacji pracowników. Oferta firmy ukierunkowana jest na projekty dotyczące rekrutacji personelu każdego szczebla, a przede wszystkim na stanowiska kierownicze średniego i wyższego szczebla. Obecnie do swojego zespołu w Warszawie poszukuje ambitnej osoby na stanowisko:
Nr ref. WSK13JFMR
Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
Zanim staniesz się w naszym zespole samodzielnym Konsultantem ds. Rekrutacji, do Twoich zadań będzie należało:

Wspieranie Konsultantów w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych,
Dokonywanie analizy rynku pod kątem prowadzonych projektów
Identyfikacja potencjalnych Kandydatów w oparciu o poszukiwane profile
Ustalenie ścieżek dotarcia do kandydatów (w tym Direct Search, Executive Search)
Budowanie bazy kandydatów
Prowadzenie preselekcji kandydatów w rozmowie telefonicznej
Redagowanie i zamieszczenie ogłoszeń rekrutacyjnych
Umawianie kandydatów na spotkania
Wspieranie w prowadzeniu spotkań rekrutacyjnych
Przygotowywanie stosownych raportów

A gdy będziesz się czuł już bardzo pewnie podczas wykonywania ww zadań, będziesz mógł sam koordynować projekty rekrutacyjne od A do Z

Wymagania:
Absolwenci lub studenci ostatnich lat uczelni wyższych (wymagane kierunki studiów związane z branżą HR)
Doświadczenie na stanowisku Researchera lub podobnym mile widziane
Umiejętność docierania do kandydatów metodami Direct Search, Executive Search
Otwartość i komunikatywność zarówno w kontakcie bezpośrednim, jak i telefonicznym
Dobra znajomość języka angielskiego
Chęć i umiejętność szybkiego uczenia się oraz wykorzystywania nowej wiedzy w pracy
Wysokie umiejętności współpracy w zespole
Bardzo dobra organizacja pracy
Rzetelność
Nastawienie na realizację celów biznesowych
Zdolność pracy pod presją czasową
Skuteczność i wysoka samodyscyplina
Motywacja do rozwoju w branży rekrutacyjnej

Oferujemy:

Pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze
Możliwość poznania od podszewki warsztatu samodzielnego Konsultanta ds. Rekrutacji
Realne możliwości rozwoju i awansu
Pracę na pełen etat

Mapa WarszawaProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Młodszy Konsultant ds. Rekrutacji

Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę TVN Warszawa !Zobacz stronę Warszawa Wielu Kultur !Zobacz stronę Aktualności z życia Warszawy recenzje, reportaże i felietony !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę Stolica - Warszawski Magazyn Ilustrowany !