Młodszy Konsultant ds. rekrutacji

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez JOBS.PL (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Młodszy Konsultant ds. rekrutacji

Jesteśmy pierwszym w Polsce i jednym z pierwszych w Europie Środkowej Internetowym Serwisem Pracy. Na rynku działamy od marca 1998. Aktywnie wspieramy Pracodawców w realizacji projektów rekrutacyjnych, udostępniamy zasoby bazy CV i oferujemy profesjonalny serwis ogłoszeniowy. To właśnie za naszym pośrednictwem Pracodawcy zatrudniają w swoich strukturach najlepszych pracowników.
W związku z rozwojem działań na rynkach europejskich w zakresie selekcji i rekrutacji poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: MK/RK/Jobs.pl

Zakres obowiązków:
-przeprowadzanie projektów rekrutacyjnych,
-pozyskiwanie kandydatów,
-przygotowywanie ogłoszeń rekrutacyjnych,
-bieżąca obsługa klientów.

Wymagania:
-status studenta zaocznego,
-dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego,
-umiejętność nawiązywania kontaktów,
-wysoka kultura osobista,
-dobra obsługa komputera.

Oferujemy:
-pracę w międzynarodowym środowisku w młodym zespole,
-wsparcie zespołu w rekrutacji pracowników różnego szczebla,
-szansę na dalszy rozwój zawodowy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
-możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych CV ze zdjęciem

Mapa WarszawaProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Młodszy Konsultant ds. rekrutacji

Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę Aktualności z życia Warszawy recenzje, reportaże i felietony !Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !Zobacz stronę TVN Warszawa !Zobacz stronę Warszawski Portal informacyjno-kulturalny !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !