Merchandiser Warszawa Ursus

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez praca_m (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Merchandiser Warszawa Ursus

Agencja Advanced BTL poszukuje osoby do dłuższej współpracy do pracy dodatkowej przy wykładaniu towaru w marketach budowlanych.

Szczegóły:
Miasto: Warszawa Ursus
Umowa: Umowa Zlecenie
Harmonogram pracy: praca dodatkowa dni i godziny dowolne

Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie na stanowisku merchandiser,
- Mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV

Czas pracy:
- 1 wizyta w tygodniu na markecie budowlanym, jedna wizyta trwa 4 godziny, (łącznie 16 godziny miesięcznie) dział Oświetlenie;
- dni i godziny pracy - dowolne
Stawka: 13 zł brutto/h
- 1 wizyta w tygodniu na markecie budowlanym, jedna wizyta trwa 1 godzinę, (łącznie 4 godziny miesięcznie) dział Oświetlenie;

Razem 23 godziny miesięcznie na 3 serwisach.

Obowiązki:
- Dbałość o estetykę ekspozycji;
- Dbałość o porządek i czystość półek z asortymentem;
- Wywieszanie brakujących lamp na ekspozycję;
- Podłączanie lamp na ekspozycji, aby się świeciły;
- Przewieszenie lamp, aby wisiały w bardziej widocznym i atrakcyjnym;
- Wymiana żarówek;
- Systematyczne raportowanie;
- Wykonywanie sugerowanych zamówień;

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie aktualnego CV na adres e mail: w temacie wpisując: Merchandiser Warszawa Ursus

Mapa WarszawaProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Merchandiser Warszawa Ursus

Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !Zobacz stronę Aktualności z życia Warszawy recenzje, reportaże i felietony !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę Warszawa Wielu Kultur !