Merchandiser Janki

KONTAKT

Janki - Dodane przez praca_m (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Merchandiser Janki

Agencja Advanced BTL poszukuje osoby do dłuższej współpracy do pracy dodatkowej przy wykładaniu towaru w marketach budowlanych.

Szczegóły:
Miasto: Janki
Umowa: Umowa Zlecenie
Harmonogram pracy: praca dodatkowa dni i godziny dowolne

Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie na stanowisku merchandiser,
- Mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV

Czas pracy:
- 1 wizyta w tygodniu na markecie budowlanym, jedna wizyta trwa 4 godziny, (łącznie 16 godziny miesięcznie) dział Oświetlenie;
- dni i godziny pracy - dowolne
Stawka: 13 zł brutto/h
- 1 wizyta w tygodniu na markecie budowlanym, jedna wizyta trwa 1 godzinę, (łącznie 4 godziny miesięcznie) dział Oświetlenie;
- 2 wizyty w miesiącu na markecie budowlanym, jedna wizyta trwa 1,5 godziny, (łącznie 3 godziny miesięcznie) dział Budowlany;
Stawka: 12 zł brutto/h

Razem 23 godziny miesięcznie na 3 serwisach.

Obowiązki:
- Dbałość o estetykę ekspozycji;
- Dbałość o porządek i czystość półek z asortymentem;
- Wywieszanie brakujących lamp na ekspozycję;
- Podłączanie lamp na ekspozycji, aby się świeciły;
- Przewieszenie lamp, aby wisiały w bardziej widocznym i atrakcyjnym;
- Wymiana żarówek;
- Systematyczne raportowanie;
- Wykonywanie sugerowanych zamówień;

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie aktualnego CV na adres e mail: w temacie wpisując: Merchandiser Janki

Mapa JankiProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Merchandiser Janki

Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !Zobacz stronę Warszawa Wielu Kultur !Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę Warszawski Portal informacyjno-kulturalny !