Menager ds. Marketingu

Warszawa - Dodane przez menadzer.marketingu.ms (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Menager ds. Marketingu

Poszukujemy doświadczonych osób w branży Marketingu i PR. Jeśli pracowałeś na podobnym stanowisku, interesujesz się zagadnieniami związanymi z marketingiem, reklamą, a także budowaniem wizerunku firmy, dołącz do nas!

Najważniejsze zadania:
pełna obsługa marketingowa i PR spółek zajmujących się m.in. zarządzaniem i serwisem nieruchomości, projektowaniem wnętrz, usługami budowlanymi, obsługą księgową
współpraca z mediami
współpraca z grafikiem i webdesignerem
przygotowywanie planów marketingowych ich późniejsza realizacja
przeprowadzanie analiz konkurencji
przeprowadzanie badań satysfakcji Klienta
modernizowanie ofert
przygotowywanie wszelkich zestawień, analiz, opracowań i baz danych

Wymagania:
doświadczenie w branży Marketing / PR / Promocja
wykształcenie w zakresie marketingu
biegła znajomość internetu (zasady pozycjonowania, promowania i sprzedaży)
pełna samodzielność przy rozwiązywaniu problemów, dokładność
miłe usposobienie i umiejętność cierpliwego słuchania
znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

W zamian oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenie (w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub umowy zlecenie)
wsparcie partnerskiego biura rachunkowego
lekcje języka angielskiego
opiekę medyczną w Centrum Medycznym Damiana, po 3 miesięcznym okresie próbnym
możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
pracę w profesjonalnym zespole

CV zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz list motywacyjny prosimy przesyłać wyłącznie na adres e-mail: menadzer.marketingu.ms (małpa) parama.pl.

W treści maila prosimy o podanie oczekiwanego wynagrodzenia netto.

Mapa WarszawaProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Menager ds. Marketingu

Zobacz stronę Warszawa Wielu Kultur !Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !Zobacz stronę TVN Warszawa !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !