Menadżer ds. Marketingu i Kreacji

Warszawa - Dodane przez menadzer.marketingu.ms (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Menadżer ds. Marketingu i Kreacji

Poszukujemy doświadczonych osób w branży Marketingu i PR. Jeśli pracowałeś na podobnym stanowisku, interesujesz się zagadnieniami związanymi z marketingiem, reklamą, a także budowaniem wizerunku firmy, dołącz do nas!

Najważniejsze zadania:
pełna obsługa marketingowa i PR spółek zajmujących się m.in. zarządzaniem i serwisem nieruchomości, projektowaniem wnętrz, usługami budowlanymi, obsługą księgową
współpraca z mediami
współpraca z grafikiem i webdesignerem
przygotowywanie planów marketingowych ich późniejsza realizacja
przeprowadzanie analiz konkurencji
przeprowadzanie badań satysfakcji Klienta
modernizowanie ofert
przygotowywanie wszelkich zestawień, analiz, opracowań i baz danych

Wymagania:
doświadczenie w branży Marketing / PR / Promocja
wykształcenie w zakresie marketingu
biegła znajomość internetu (zasady pozycjonowania, promowania i sprzedaży)
pełna samodzielność przy rozwiązywaniu problemów, dokładność
miłe usposobienie i umiejętność cierpliwego słuchania
znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

W zamian oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenie (w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub umowy zlecenie)
wsparcie partnerskiego biura rachunkowego
lekcje języka angielskiego
opiekę medyczną w Centrum Medycznym Damiana, po 3 miesięcznym okresie próbnym
możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
pracę w profesjonalnym zespole

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami, którzy prześlą komplet informacji.

CV zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz list motywacyjny prosimy przesyłać wyłącznie na adres e-mail: W treści maila prosimy o podanie oczekiwanego wynagrodzenia netto.

Mapa WarszawaProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Menadżer ds. Marketingu i Kreacji

Zobacz stronę TVN Warszawa !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę Warszawski Portal informacyjno-kulturalny !Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !Zobacz stronę Grafikstudio !