Manager ds. procesów księgowych

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez rekrutacja173 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Manager ds. procesów księgowych

Agencja Zatrudnienia Flame Employment Polska (numer certyfikatu 2376) poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko:
Manager ds. procesów księgowych BPO
(Business Process Outsourcing)

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
- zapewnienie sprawnego przebiegu procesów księgowych według wyznaczonych norm
- nadzór, kontrola i analiza procesów księgowych
- opracowywanie, kalkulacja, analiza jakościowych i ilościowych wskaźników KPI w zakresie procesów finansowo-księgowych
- monitorowanie zmian, aktualizacja i usprawnianie procesów finansowo-księgowych w firmie
- organizacja i optymalizacja procesu zamknięcia ksiąg rachunkowych
- nadzór administracyjno-merytoryczny nad systemami finansowo-księgowymi
- kontakt z klientami
- administrowanie i rozwój narzędzi komunikacji z klientem: helpdesk

Wymagania:
- wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, zarządzanie, rachunkowość )
- wiedza z zakresu księgowości
- min. 3 letnie doświadczenie zawodowe w księgowości/finansach
- obsługa pakiet MS Office na poziomie zaawansowanym
- znajomość programów IT; ERP, SAP itp.
- biegła znajomość języka angielskiego
- znajomość drugie języka będzie dodatkowym atutem
- czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- umowę o pracę
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV po przez "Napisz wiadomość".

Uprzejmie informujemy,że skontaktujemy się z wybranymi osobami

Mapa WarszawaProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Manager ds. procesów księgowych

Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę TVN Warszawa !Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !Zobacz stronę Stolica - Warszawski Magazyn Ilustrowany !Zobacz stronę Warszawski Portal informacyjno-kulturalny !Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !Zobacz stronę Aktualności z życia Warszawy recenzje, reportaże i felietony !