Księgowy w dziale GL (praca w międzynarodowym środowisku)

Warszawa - Dodane przez alicja.popiolkiewicz (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Księgowy w dziale GL (praca w międzynarodowym środowisku)

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources , świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Księgowy w dziale GL

Obowiązki:
Realizowanie procesów księgowych w obszarach GL
Kontakt z zagranicznymi klientami
Przestrzeganie procedur i standardów firmy
Rozliczanie i uzgadnianie kont księgowych
Dbałość o terminowane dokonywanie operacji księgowych
Oczekiwania:
Biegła znajomość języka angielskiego
Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne, rachunkowość, finanse)
Wcześniejsze doświadczenie w obszarze księgowości
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
Zdolności analityczne, dobra organizacja pracy
Oferujemy:
Umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pakiet benefitów (karta MultiSport, ubezpieczenia na życie oraz prywatna opieka medyczna)
Dynamiczne i międzynarodowe środowisko pracy
Interesujące wyzwania zawodowe

Mapa WarszawaProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Księgowy w dziale GL (praca w międzynarodowym środowisku)

Zobacz stronę TVN Warszawa !Zobacz stronę Warszawski Portal informacyjno-kulturalny !Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !